روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
سلطانی فر: جوانگرایی مدیران را آغاز کرده ایم

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه در زمینه احیای سازمان ملی جوانان تابع نظر مجلس هستیم، گفت: جوانگرایی مدیران را آغاز کرده ایم.
مسعود سلطانی فر با بیان این مطلب افزود: لایحه تفکیک بخش جوانان از وزارت ورزش و تفکیک دو وزارتخانه دیگر تقدیم مجلس شده است و ما تابع نظرات مجلس هستیم.وی تاکید کرد که در صورت تصویب لایحه تفکیک امور جوانان از وزارت ورزش، این وزارتخانه در کوتاه ترین زمان ممکن به احیای سازمان ملی جوانان کمک خواهد کرد تا مسائل آن حل شود.
سلطانی فر افزود: در صورتی که مجلس با تفکیک امور جوانان از وزارت ورزش موافقت نکند، این وزارتخانه با رویکرد کنونی و با انگیزه مضاعف تلاش می کند تا با همدلی و هم افزایی قدم های موثرتری برای حل مشکلات جوانان برداشته شود.
وزیر ورزش همچنین در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد که در سفرهای استانی با اعضای هیات ها و جوانان جلسه داشته و به انتقادات آنها گوش می دهد؛ همچنین در برخی از استان ها جلساتی را به طور جداگانه با سمن ها و هیات ها برگزار می کند تا فرصت بیشتری برای استفاده از نقطه نظرات جوانان داشته باشد.
وی با اشاره به استفاده از مدیران جوان از زمان برعهده گرفتن سمت وزارت ورزش گفت: در طول ماه های گذشته در چندین استان مختلف از مدیران کل زیر ۴۰ سال استفاده کردیم که این موضوع نه تنها باعث رضایت مردم، ورزشکاران، پیشکسوتان و نمایندگان مجلس در استان شده بلکه این مدیران در انجام امور محوله موفق نیز بوده اند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز