روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 378
  • 814
  • 1,336,114
سلطانی فر: رفاقت با فدراسیون ها مانع نظارت نمی شود

وزیر ورزش وجوانان رابطه خود با رئیسان فدراسیون های ورزشی را قانونی ،صمیمانه و منطقی عنوان کرد و گفت:در عین این رفاقت، مسایل ورزش کشور را جدی و با نظارت دقیق دنبال می کنم.
مسعود سلطانی فر گفت: به رئیسان فدراسیون های ورزشی اعتمادم کامل دارم ولی نظارت لازم را هم اعمال می کنم.
وی ادامه داد که با برخی آز انها بیش از بیست سال رفاقت دارم اما ضمن تعامل ، نظارت لازم را بر روی کار تک تک فدراسیون ها دارم و تعارفی در کار نیست.
در روزهای اخیر اصلاح اساسنامه فدراسیون های ورزشی و انتقادهای برخی فدراسیون ها در این باره و از سوی دیگر استعفای دو رئیس فدراسیون ورزشی و پذیرش یکی از آنها از سوی وزیر ورزش و جوانان با حاشیه هایی همراه شده است .
در بحث اساسنامه جدید فدراسیون های ورزشی ، مقام های وزارت ورزش وجوانان بارها اعلام کرده اند این اساسنامه با مشارکت و اعمال نظرات تمامی فدراسیون های ورزشی تدوین و نهایی شده است و برای بررسی به هیات دولت می رود.
از طرفی پذیرش استعفای رئیس فدراسیون بوکس درحالی روز گذشته از سوی وزیر ورزش انجام شده که بر اساس ماده ۱۰اساسنامه فعلی فدراسیون های ورزشی قبول استعفا و برکناری رئیس فدراسیون به تشخیص وزیر ورزش و جوانان یا به پیشنهاد مجمع و موافقت وزیر انجام می پذیرد.
وزیر ورزش و جوانان نیز با قبول استعفای احمد ناطق نوری در فدراسیون بوکس، عنوان ‘ریاست افتخاری این فدراسیون’ را به وی اعطا کرد.
این درحالی است که بر اساس آیین نامه مصوب جدید انتخابات فدراسیون های ورزشی بعد از کنار رفتن رئیس فدراسیون، نایب رئیس به عنوان سرپرست فدراسیون معرفی خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز