روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
سناریوی هولناک داماد کینه‌جـو برای قتـ ـل زوج جـوان

داماد کینه‌جو که زوج جوانی را قربانی انتقامی کور کرده بود، در عملیات کارآگاهان پلیس شناسایی و دستگیر شد. متهم این زوج را در یک روز و در فاصله سه کیلومتری از هم کشت.
رسیدگی به این پرونده از هفته گذشته و به دنبال کشف جسد مردی در بخش چندار شهر ساوجبلاغ در دستور کار پلیس قرار گرفت. ماموران پلیس آگاهی ساواجبلاغ پس از حضور در محل با جسد مرد جوانی رو‌به‌رو شدند که بر اثر اصابت ضربه‌های سنگین به سرش و ضربه‌های چاقو به بدنش به قتل رسیده بود.
در بازرسی لباس مقتول و بررسی کارت شناسایی او هویتش به نام یوسف، ۲۷ ساله شناسایی شد.
تیم جنایی برای کشف سرنخی از این جنایت به بررسی اطراف محل کشف جسد پرداختند که جسد زن جوانی در فاصله سه کیلومتری این مرد پیدا شد. مقتول به نام حدیثه هم با ضربات چاقو به قتل رسیده بود.
در ادامه تحقیقات مشخص شد، مقتولان زن و شوهر هستند که قربانی انتقامی کور شده‌اند. خودروی وانت مجید نیز در فاصله پنج کیلومتری محل دو جنایت پیدا شد.
آغاز تحقیقات
با بررسی صحنه دو جنایت، اجساد با دستور بازپرس جنایی ساوجبلاغ به پزشکی قانونی منتقل شد و تیمی از کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی تحقیقات برای کشف راز قتل را آغاز‌کردند.
با شناسایی خانواده قربانیان آنها به پلیس آگاهی احضار شدند که در تحقیقات عنوان کردند به کسی مشکوک نیستند و نمی‌دانند این جنایت با چه انگیزه‌ای رخ داده است. تحقیقات محلی نیز به نتیجه نرسید و اهالی قاتل را ندیده بودند.
شناسایی یک مظنون
کارآگاهان برای کشف سرنخی از قاتل به بررسی تماس‌های مقتولان پرداخته و متوجه شدند روز جنایت، یوسف با دامادشان به نام حمید ۴۲ساله چند بار تماس داشته که بعد از قتل این تماس‌ها قطع شده بود. حمید مورد بازجویی قرار گرفت و منکر حضور در محل قتل و اطلاع از ماجرا شد. این در حالی بود که ردیابی‌های پلیسی نشان داد او روز حادثه چند بار به محل کشف اجساد رفته بود.
با کشف این سرنخ حمید با دستور قضایی بازداشت و برای تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شد.
اعتراف به جنایت
حمید در تحقیقات همچنان منکر جنایت بود تا این‌که لب به اعتراف گشود و جزئیات قتل زوج جوان را فاش کرد.
مرد جوشکار درباره انگیزه‌اش از قتل گفت: مشکلاتی در زندگی‌ام پیش آمده بود که تصور می‌کردم به خاطر دخالت‌های حدیثه است. به همین خاطر تصمیم به انتقام از زن جوان گرفتم. روز جنایت از گوشی همسرم، پیامکی به زن جوان فرستادم و از او خواستم ساعت ده به خانه‌مان بیاید تا به خرید برویم. قبل از ساعت ده صبح هم خانواده‌ام را به بهانه‌ای به خانه پدرم فرستادم. حدود ساعت ده صبح، حدیثه همراه شوهرش به مقابل خانه‌ام در کمال آباد آمدند و یوسف بعد از پیاده کردن همسرش رفت. بعد از ورود زن جوان به خانه، به سمتش حمله کرده و گلویش را گرفتم تا بیهوش شد. او را داخل صندوق‌عقب ماشینم گذاشتم و به محل کشف جسد بردم. در آنجا با چاقویی که از خانه برداشته بودم او را به قتل رساندم.
متهم به قتل درباره قتل یوسف هم اظهار کرد: به خاطر این‌که یوسف صبح زود همسرش را مقابل خانه ما پیاده کرده بود، خیلی زود راز جنایت فاش می‌شد. به همین خاطر باید او را هم می‌کشتم. براساس نقشه‌ام با او تماس گرفته و ادعا کردم ماشینم خراب شده است. او را به محل جنایت کشاندم. با حضور یوسف در حوالی روستای سیباندره، در یک لحظه او را از پشت‌سر غافلگیر کرده و با سنگ ضربه‌هایی به سرش زدم و بعد با چاقو چند ضربه به بدنش زدم. سرهنگ جواد صفائی رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اشاره به این خبر به جام‌جم گفت: متهم پس از اعتراف به دو جنایت به محل ارتکاب قتل‌ها منتقل شد و صحنه جنایت را بازسازی کرد. تحقیقات از او درباره ادعایش برای قتل این زوج ادامه دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز