روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۸/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 1,103
  • بازدید دیروز: 1,264
  • کل بازدید ها: 843,315
سند راهبردی صنعت خودرو زمینه کـلاهبـرداری را از بین می برد

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: باید در سند راهبردی توسعه صنعت خودرو تصمیماتی اتخاذ شود که زمینه سوء استفاده و کلاهبرداری از مردم را از بین ببرد.
«محمد شریعتمداری» در گفتگو با خبرنگاران افزود: باید از حقوق اساسی مردم در کنار صحبت از مظلومیت صنعت خودرو دفاع کرد، زیرا مردم از بیرون به این صنعت نگاه می ‌کنند و حق دارند از خودرو باکیفیت و ایمن برخوردار شوند.
وی تاکید کرد سند راهبردی صنعت خودرو کشور باید بر اساس یک برنامه زمان بندی شده با همکاری تشکل ها، مراکز تحقیقاتی و سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان مورد بررسی دوباره قرار گیرد. همچنین برای این سند راهبردی باید پیوست فرهنگی و اطلاع رسانی لحاظ شود.
به گفته وی، برنامه یعنی روش رسیدن به اهداف تعیین شده در یک زمان بندی معین و برنامه راهبردی صنعت خودرو نیز باید مشخص کند بر مبنای ظرفیت‌های موجود می‌خواهیم به چه اهدافی دست یابیم؛ این سند باید علاوه بر اهتمام به لحاظ کردن توان ها، شرایط موجود خاص کشور را نیز مورد توجه قرار دهد.
شریعتمداری اضافه کرد: مونتاژ در صنعت، دیگر موضوع مورد اشاره رهبر معظم انقلاب بود، ایشان در موضوع کیفی و کارشناسی بازخورد و جمع بندی مجموعه ای از گزارش های کارشناسی دریافت شده را برای بهبود امور و توجه مسئولان ذیربط در فضای عمومی جامعه مطرح می کنند و در این زمینه نیز که مجموعه ما مخاطب بود، باید اهتمام و توجه ویژه ای داشته باشیم.
«توجه به قطعه سازی و صادرات در سند راهبردی توسعه صنعت خودروسازی کشور ضروری است. مجموعه سازمان ملی استاندارد نیز باید ایمنی و حفظ جان مسافران و مردم را به عنوان اولویت خود تعریف کند».

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز