سهم‌خواهی افــراد نتیجه ائتلاف احــزاب در آستانه انتخابات

اینکه متاسفانه امروزه نتیجه ائتلاف های شکل گرفته بین احزاب سبب سهم خواهی افراد شده است، گفت: عدم فعالیت مناسب خانه احزاب نیز یکی از دلایل شکل نگرفتن ساختار در این عرصه است.
اصغر سلیمی در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه هم اکنون جناح اصولگرا و اصلاح طلب بر اساس شرایط به این نتیجه رسیده اند که احزاب باید شناسنامه داشته باشند، گفت: متاسفانه چراغ فعالیت احزاب چند ماه مانده به انتخابات روشن می شود و بعد از اعلام نتایج هر فردی به سراغ کار خودش می رود.
نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اقدامات احزاب باید شفاف و بر اساس برنامه ریزی باشد، اظهار کرد: به عبارتی احزاب وظیفه تربیت اعضایشان به عنوان افراد کارآمد و شاخص برای فعالیت و توسعه در کشور را بر عهده دارند. وی ضمن تاکید بر اینکه متاسفانه امروزه نتیجه ائتلاف های شکل گرفته بین احزاب سبب سهم خواهی افراد شده است، ادامه داد: بر این اساس متاسفانه افراد غیرکارشناس در رده‌ها و سطوح بالای مدیریتی قرار می گیرند و همین موضوع به کشور آسیب وارد می کند.
این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه عدم فعالیت مناسب خانه احزاب یکی از دلایل شکل نگرفتن ساختار در عرصه احزاب است ، تصریح کرد: اصولگرایان و اصلاح طلبان باید در خانه احزاب فعال باشند اما متاسفانه خانه احزاب به باشگاهی تبدیل شده که افراد هر چند وقت یکبار به خوش و بش می پردازند لذا تاکنون مشاهده نشده که این افراد طرحی را به دولت ارائه کنند و مجلس نیز از آنها حمایت کند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz