روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۴/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 224
  • 696
  • 1,076,755
سهم بخش خصوصی در توسعه اقتصادی آذربایجان غربی ناچیز است

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد فرصت های شغلی مهمترین مطالبه مردم استان از رئیس جمهور و هیئت دولت است.
نادر قاضی پور در گفت و گو با خبرنگاران افزود: مهمترین مطالبه مردم استان از رئیس جمهور و هیئت دولت ایجاد فرصت های شغلی برای جوانان و برخورد با چند شغله ها است.
قاضی پور ادامه داد: از دیگر مطالبات مردم آذربایجان غربی از رئیس جمهور حل مشکلات مدارس استان،تکمیل و راه اندازی بیمارستان های ناتمام استان و جاده ها و راه های مواصلاتی استان که با وجود ترانزیتی بودن منطقه راه های مواصلاتی وضعیت مناسبی ندارند.
این نماینده خانه ملت با اشاره به اینکه طبق بررسی های انجام شده آذربایجان غربی در بین استان های کشور بیشترین تحصیل کرده بیکار را دارد تصریح کرد: اگر اشتغال جامعه حل شود بسیاری از مشکلات جامعه همچون درآمد کم، مشکلات بهداشتی و درمانی،گردشگری و ازدواج جوانان نیز برطرف و آسیب های اجتماعی کاهش خواهد یافت.
وی با اشاره به اینکه سهم بخش خصوصی در توسعه اقتصادی و اشتغال استان ناچیز است خاطر نشان کرد: دولت مکلف است با ایجاد امنیت شغلی، سرمایه گذاران بخش خصوصی را برای سرمایه گذاری در استان و ایجاد اشتغال جذب کند.
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: طبق پیش بینی ها در سفر هیئت دولت به آذربایجان غربی ۵ هزار میلیارد تومان اعتبار به استان اختصاص می یابد که در صورت تخصیص می توان بسیاری از مشکلات استان را حل کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز