روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 190
  • 693
  • 1,436,339
سهولت تردد و رفع ترافیک ضلع جنوب غربی مسیر دروازه تهران

عملیات جابجائی تیرهای روشنائی واقع در مسیر اصلاح هندسی و تعریض ضلع جنوب غربی تقاطع غیرهمسطح شهید حمید باکری به اجرا درآمده است.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه دو تبریز، باقر خوشنواز شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: به منظور آماده سازی پروژه اصلاح هندسی و تعریض قسمتی از مسیر ضلع جنوبی تقاطع غیرهمسطح شهید حمید باکری جهت اجرای عملیات عمرانی، جابجائی تاسیسات شهری این پروژه رفع ترافیک شهری از قبیل جابجائی تیرهای روشنائی و کافوهای مخابراتی به اجرا درآمده است.
شهردار منطقه دو تبریز، سهولت تردد و رفع ترافیک ضلع جنوب غربی این مسیر که از اصلی ترین مسیرهای عبوری مسافرین از سوی دروازه تهران محسوب می شود و اکثر مواقع با ترافیک سنگین مواجه می باشد را از اهم اهداف اجرای این پروژه عنوان کرد.
خوشنواز پاسخگوئی به درخواست های متعدد شهروندان ساکن در ولیعصر جنوبی برای تسهیل تردد از این تقاطع را از دیگر اهداف اجرای آن بیان نمود و درباره اقدامات در حال انجام گفت: جابجائی و انتقال درختان واقع در مسیر اجرای پروژه به مکان دیگر برای کاشت مجدد آن از فعالیت هایی بشمار می آید که از سوی تلاشگران حوزه فضای سبز شهرداری منطقه دو به انجام رسیده است. وی اصلاح هندسی و تعریض این مسیر را بطول ۲۵۰ متر عنوان نمود و تصریح کرد: به محض اتمام جابجائی تیرهای روشنائی و کافوهای مخابراتی، عملیات اجرائی پروژه آغاز می گردد.
بنابه گفته خوشنواز، ترمیم پیاده رو و جدول گذاری از سایر فعالیت هایی است که برای تکمیل مسیر به انجام می رسد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز