روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 247
  • 693
  • 1,436,396
سوءاستفاده از عکس در آرایشگاه

دختر کارآموز آرایشگری که مخفیانه از مشتریان آرایشگاه عکس می‌انداخت و در کانال‌های تلگرامی می‌گذاشت از سوی پلیس فتای اردبیل دستگیر شد.
سرهنگ علی قهرمان طالع – رئیس پلیس فتای استان اردبیل – در تشریح این خبر به باشگاه خبرنگاران گفت: این خانم که در یکی از آرایشگاه‌های زنانه اردبیل کارآموزی می‌کرد مخفیانه از مشتریان عکس می‌انداخت و در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کرد.
وی افزود: چندی قبل خانمی به پلیس فتای اردبیل مراجعه کرد و گفت به یک آرایشگاه زنانه رفتم اما چند روز بعد با دیدن عکس‌های خودم در یک کانال تلگرامی شوکه شدم.
بدین ترتیب موضوع برای رسیدگی و کشف عامل یا عاملان این کار در دستور کار کارشناسان سایبری این پلیس قرار گرفت.
پس از بررسی‌های اولیه، کارشناسان سایبری پلیس فتای اردبیل به یکی از کارکنان آرایشگاه که به‌عنوان کارآموز در آنجا مشغول به کار بود مشکوک شده و در اقدامات فنی و پلیسی بعدی مشخص شد وی به‌طور مخفیانه و حرفه‌ای اقدام به گرفتن عکس از مشتریان کرده و آنها را به کانال تلگرامی منتقل می‌کرد که در نهایت با هماهنگی مقام قضایی دستگیر و به پلیس فتا منتقل شد.
متهم در همان بازجویی‌های اولیه به جرم خود اعتراف کرد و گفت انگیزه وی از این کار فقط معروف شدن و تبلیغ برای رونق کار خود بوده که در نهایت برای رسیدگی به اتهاماتش به مراجع قضایی تحویل داده شد. سرهنگ قهرمان طالع با بیان اینکه عکسبرداری بدون اجازه از دیگران تخلف بوده، افزود: انتشار این تصاویر در فضای مجازی جرم بوده و فرد متخلف باید در برابر قانون پاسخگو باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز