روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 74
  • 814
  • 1,335,810
سواری ها رتبه نخست سوانح برون شهری

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی گفت: درتیرماه امسال، سواری ها نزدیک به ۵٨ درصد حوادث برون شهری را رقم زده اند.
سرهنگ نادر رحمانی افزود: سواری ها و موتورسیکلت ها در طول تیرماه سال ٩۶، بیشترین نقش را در حوادث برون شهری داشتند به گونه ای که سواری ها نزدیک به ۵٨ درصد حوادث برون شهری را رقم زده اند.
به گفته وی، موتورسیکلت ها در ٢٢ درصد کل تصادفات برون شهری نقش داشتند.
رئیس مرکزاطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهورناجا گفت: دراین مدت، کامیون ها و مسافربری های عمومی، با سهم نزدیک به یک درصد، کمترین نقش را در تصادفات برون شهری داشتند، در حالیکه وانت ها، ١١ درصد تصادفات را به خود اختصاص داده اند.
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی پیش از این گفته بود: در سه ماه اول امسال، ۶۵ درصد تصادفات برون شهری در ٣٠ کیلومتری جاده ها و مابقی از کیلومتر ٣٠ به بعد اتفاق افتاده اند.
سرهنگ رحمانی افزود: ۶٠درصد تصادفات برون شهری در محورهای اصلی و ٢۶ درصد در محورهای فرعی و ١۴ درصد آن در محورهای روستایی رخ داده است.
وی با اشاره به مقایسه این آمار در داخل شهرها گفت:در تصادفات درون شهری سه ماه امسال، ۴۶ درصد تصادفات در محورهای اصلی اتفاق افتاده، این در حالی است که ١٩ درصد تصادفات درون شهری در بلوارها رخ داده است.
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی پیش از این اعلام کرد: ۲۶ درصد تصادفات یعنی معادل بیش از سه هزار فقره در سه ماه اول امسال از ساعت ۱۶ تا ۲۰ رخ داده است.
رحمانی، افزود: همچنین از ساعت ٢٠ تا ٢۴ بیش از دو هزار و ۵٠٠ فقره تصادف رخ داده که ٢١ درصد تصادفات را شامل می شود.
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی پیش از این گفته بود: ۲۰ درصد تصادفات درونشهری در بلوارها اتفاق می افتد و در ٣٠ درصد تصادفات درون شهری، عابران پیاده حضور داشته اند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز