روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 521
  • 749
  • 1,337,006
سورپرایز میامی برای کریسمس ۲۰۱۸ !

از دسامبر گذشته، ساخت و ساز برج موزه هزاره زاها حدید در میامی با حجم بتن ریزی معادل ۹۵۰۰ یارد مکعب آغاز شد. در مجموع، این آسمان خراش مسکونی در ۶۲ طبقه احداث می شود و شامل واحدهای مسکونی نیم طبقه، تمام طبقه و یک پنت هاوس دوبلکس با چشم اندازی به پارک موزه و پارک بیسکانه می باشد.
این منطقه‌ی روبه رشد، پارک موزه که با نام پارک بیسکانیال هم شهرت یافته است؛ منزلگاه آینده ی موزه هنر پرِزه میامی و موزه علوم فراست می باشد.
زاها حدید ، طراح ارشد این سازه گفته است: “پس از تکمیل طرح، ساختمان موزه هزاره اولین ساختمان در کشور خواهد بود که با استفاده از بتن مسلح فایبرگلاس در پوسته ی خارجی به عنوان یک قالب دائمی ساخته شده است.” در طی مراحل ساخت اولیه این ساختمان، تعداد ۴۸۰۰ قطعه از این اسکلت خارجی از دوبی به میامی با کشتی انتقال یافته است.
ساخت این ساختمان که اولین ساخته ی زاها حدید در همشایر غربی خواهد بود براساس جدول زمان بندی خود در اواخر سال جاری یعنی ۲۰۱۷ به پایان خواهد رسید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز