روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 276
  • 749
  • 1,336,761
سپاه از رسانه های حق طلب حمایت می کند

فرمانده جدید سپاه ناحیه شبستر گفت: سپاه از رسانه های حق طلب حمایت می کند.
سرهنگ پاسدار محمد رضایی در نخستین دیدار خود با جمعی از اصحاب رسانه این شهرستان اظهار داشت: حفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی از وظایف سپاه محسوب می شود و سپاه منهای مردم مفهومی ندارد و بر همین اساس در راستای نیل به اهدف نیروی مقاومت بسیج بدون مردم تحقق این اهداف غیرممکن است.
فرمانده سپاه ناحیه شبستر شهدا و ایثارگران را بزرگ‌ترین سرمایه‌های نظام دانست و افزود: خانواده‌های معظم شهدا میراث گرانبهای انقلاب اسلامی بوده و ارج نهادن به آنها، سبب عزت و پالایش روح انسان می‌شود لذا گسترش فرهنگ ایثار و شهادت و تکریم از مقام شهدا یک وظیفه عمومی برای همگان به شمار می رود و ما خود را نوکر خانواده شهدا می دانیم.
وی گفت: فضای امروز، فضای بسیار سنگینی است، امروز همه رسانه ها، نقش غیر قابل انکاری در جامعه ایفا می کنند به طوری که در همه جوامع رسانه ها از مولفه های قدرت محسوب شده و در همه عرصه ها تاثیرگذار هستند و اگر خبرنگاران با قلم شان به درستی در مسیر واقعی حرکت کنند، همیشه موفق خواهند بود.
وی خاطر نشان کرد: امروز نوشته شما برای مردم مهم است، لذا طوری بنویسید که حق مردم در آن باشد. هم چنین فلسفه دین ما اخلاق است و باید سرلوحه اقدامات رسانه ها قرار گیرد. بنده از انتقاد سازنده استقبال می کنم و انتقاد به معنای بداخلاقی نیست، لذا این حق طلبی و حق خواهی خود را فراموش نکنید و حق مردم را در آن ببینید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز