روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
سپر هجوم مواد‌مخدر به سمت‌دیگر‌کشورها شدیم

رییس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ما سپر قرار گرفتیم در برابر هجوم مواد مخدر که به سمت کشورهای دیگر می رود. چرا کمک درستی نمی شود تا مرزها کنترل شود؟
علی لاریجانی در همایش روز جهانی مبارزه با مواد مخدر طی سخنانی اظهار کرد: شاید در بین جرایم سازمان یافته کثیف‌ترین نوع، نوع مواد مخدر است، چون قاچاق در زمینه‌های مخالف وجود دارد و آسیب می‌زند حتی به تولید ملی لطمه می‌زند.
وی افزود: اما قاچاق مواد مخدر انسان‌ها را از درون از بین می‌برد و یک به هم ریختگی اجتماعی ایجاد می‌کند.
ساله قاچاق مواد مخدر و اعتیاد پدیده پلشتی برای جامعه است و جنسش متفاوت است. ما هم گرفتاری در این زمینه داریم. باید اهتمام بیشتر داشت؛ هم حکمرانان چه در زمینه سیاست گذاری و اجرا و هم متفکرانی که سخنشان در جامعه طنین انداز است.
لاریجانی تصریح کرد: گزارش وزیر کشور نشان می‌دهد حرکت‌های مثبت دیده می شود. مساله قاچاق مواد مخدر در جهان و ایران وجوه مختلفی دارد. برخی خرسند کننده و برخی ناراحت کننده هستند؛ لذا با پدیده چند وجهی مواجه هستیم، اما از این که دارای تنوع است نگران کننده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز