روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۱۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 249
  • 933
  • 1,362,181
سکوت و بی خاصیت بودن ضعف بزرگ انسان ها است

فرمانده سپاه عاشورا گفت: بی تفاوتی نسبت به مسایل، مشکلات و دردهای افراد جامعه برخلاف اهداف و آرمانهای مقدس انقلاب اسلامی است.
سردار سرتیپ دوم پاسدار غلام عسکر کریمیان در جمع کارکنان سپاه ناحیه ولایت تبریز افزود: دشمنان اسلام و انقلاب همین را می خواهند که مردم و مسئولان نسبت به کشور و مسائل آن بی تفاوت باشند و از کنار مشکلات دیگران و درد افراد جامعه عبور کنند و به فکر خود و منافع خود باشند.
کریمیان با تاکید بر اینکه بسیجی باید مطالبه گر و استکبارستیز باشد، یادآور شد: بسیج و بسیجی باید در مورد مسائل داخلی روحیه مطالبه گری و در مسائل خارجی روحیه استکبار ستیزی داشته باشد.
وی، سکوت و بی خاصیت بودن را ضعف بزرگ انسان ها برشمرد و گفت: اگر فردی خصلت بی خاصیتی و سکوت را در مقابل ظلم و استکبار داشته باشد همچون مرده متحرکی است که هیچ فایده ای نه برای خود و نه برای جامعه نخواهد داشت.
وی گفت: بسیجیان باید فرمایشات و منویات رهبری را خوب رصد کنند و با هوشیاری و بصیرت لازم در اجرا و عملیاتی شدن آنها بکوشند و هر کس به اندازه توانی که دارد اگر قدمی بردارد خیلی از مشکلات امروز ما حل می شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز