روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 782
  • 889
  • 993,813
سیاست حفاظت محیط زیست دستکاری در شرایط نگهداری حیات وحش است

معاون محیط طبیعی حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی گفت: سیاست سازمان حفاظت محیط زیست دستکاری حداقلی در شرایط نگهداری حیات وحش است و در بیشتر موارد خود گونه های وحشی در تعامل با طبیعت اند و توانایی مقابله با تهدیدات طبیعی را دارند.
“میر محسن حسینی قمی” ضمن تقدیر از حساسیت رسانه ها نسبت به مسائل زیست محیطی و کنه زدگی مرال منطقه حفاظت شده “یای قاری”، گفت: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بعد از اطلاع این موضوع به معاونت محیط طبیعی دستور داد تا مسئله به طور فوری بررسی و اقدامات لازم انجام و گزارش آن به مردم و رسانه ها داده شود.
معاون محیط طبیعی حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی با بیان اینکه کنه زدگی حیوانات در این فصل طبیعی است، گفت: اما این مشکل در فندقلو بیشتر است.
حسینی قمی درباره عدم اقدام برای سمپاشی کنه ها، افزود: اولویت حفاظت محیط زیست اعمال کمترین حد ممکن مداخلات انسانی در حیات وحش است، چرا که رفتار گونه های حیات وحش و واکنش آن ها به دخالت های انسانی، متفاوت با گونه های اهلی است .
میر محسن حسینی قمی تاکید کرد: سایر گزینه های حمایتی ممکن نیز در صورت نیاز و بر اساس شرایط حیوان و مقتضای فصول مختلف سال انجام خواهد گرفت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز