روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 742
  • 879
  • 1,439,182
سیاست های بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای تحقق عدالت اجتماعی

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی گفت: بهتر است سیاست های این بانک در راستای تحقق عدالت اجتماعی و کاهش فاصله طبقاتی برنامه ریزی شود.
علی اصغر عباس زاده همایش گسترش قرض الحسنه ، توانمندسازی اقشار محروم جامعه تامین مالی خرد و حمایت از کالای ایرانی با مدل بانک قرض الحسنه مهر ایران با اشاره به تفاوت بین نظام اقتصادی در بین کشورها با نظام اقتصادی اسلام ، گفت: اقتصاد کشورهای دیگر بر پایه لغت “بهره” شناخته می شوند و در فکر این هستند سود و درآمد خود را افزایش دهند.اما در اقتصاد اسلام کلمه “پاداش” استفاده می شود و این تفاوت به مبانی دینی بر می گردد و بر پایه همین اصل ابزار خمس و زکات در دوران حکمت حضرت علی مطرح شد. نهاد های کشوری بر اساس اصول سود و پاداش به وجود آید و از این رو به اصلاح نظام بانکداری رو آورده ایم.
وی با بیان اینکه بانک قرض الحسنه مهر ایران ابزاری به وجود آورده است که کاملا بر پایه اقتصاد اسلامی به است، اذعان داشت: این بانک حتی با کمترین سود ممکن امکانات خود را برای افزایش رفاه مردم در نظر گرفته است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز