روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۷/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 152
  • بازدید دیروز: 1,605
  • کل بازدید ها: 841,100
سیستم برق حرمخانه زیرزمینی می‌شود

شهردار منطقه ۸ از آغاز طرح زیر زمینی نمودن سیستم انتقال برق در ضلع شرقی بازار تبریز و در سرای حرمخانه خبر داد.
به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۸ تبریز، محبوب تیزپاز ضمن اعلام خبر فوق افزود : بافت تاریخی بازارتبریز یکی از مناطقی است که گردشگران با حضور در آن، لحظه‌ای از زندگی در فضای تاریخی قابل‌تجربه است و برای ایجاد این فضا لازم است، سیما و ظاهری سنتی بازار تبریز حفظ شده و سامان‌دهی شود.
تیزپاز افزود : متاسفانه اجرای هوایی تاسیسات شهری از جمله برق و مخابرات، سیما و منظر بافت تاریخی بازار را زیر سوال برده است و با بافت سنتی آن همخوانی ندارد که این موضوع یکی از دغدغه های فکری ما در آستانه تبریز ۲۰۱۸ میباشد .
شهردار منطقه ۸ در ادامه گفت : پیرو مذاکراتی که با اداره کل برق استان داشتیم مقرر گردید با همکاری این نهاد عملیات زیر زمینی نمودن سیستم انتقال برق حرمخانه طی روزهای آتی انجام پذیرفته و زمینه را برای اجرای جداره سازی و کفسازی حرمخانه جهت تبدیل به پیاده راه گردشگری آماده نماییم که طرح زیر زمینی نمودن سیستم برق حرمخانه طی روزهای اخیر آغاز شده و برآنیم تا یک ماه آتی عملیات اجرائی آن را به اتمام برسانیم.
شایان ذکر است طرح جداره سازی و پیاده راه مسیر حرمخانه یکی از طرح های گردشگری منطقه میباشد که با زیر زمینی نمودن سیستم برق این مسیر ، به زودی اجرایی می‌شود.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز