روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 476
  • 749
  • 1,336,961
سیستم هوشمند اتوماسیون تاکسیرانی عملیاتی گردید

با همکاری مشترک سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری و سازمان تاکسیرانی، سیستم جامع هوشمند تاکسیرانی در سه بسته وب، ویندوز و اندروید پیاده سازی شد.
حکیمه پذیرش سرپرست معاونت شهر هوشمند سازمان گفت : این سیستم جهت مکانیزاسیون کلیه فرایندهای سازمان تاکسیرانی از مرحله تشکیل پرونده، صدور مجوزها، ثبت درآمد و … تهیه و مورد بهره برداری قرار گرفت. صدور پروانه هوشمند مالکیت و فعالیت، ارزیابی کارکرد، اعمال خودکار آیین نامه ها و دستورالعمل ها با بررسی هوشمندانه ورودیهای کاربر و امکان برون سپاری بخشی از فرآیندهای این حوزه از قابلیت های خوب این سیستم می باشد. وی با تشکر از همکاری صمیمانه معاونین، مدیران و پرسنل خصوصاً مهندس نعمانی مسئول انفورماتیک سازمان تاکسیرانی، اظهار امیدواری کرد با راه اندازی این سیستم و در نهایت استفاده از خدمات الکترونیکی بجای خدمات سنتی و کاغذ محور، گامی موثر در جهت تکریم ارباب رجوع برداشته شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز