روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
سینمای «درباره کودک» جای سینمای « برای کودک» را گرفته است

مریم سعادت بازیگر سینما و تلویزیون که بازی او در سریال «قصه های تا به تا» برای دهه شصتی ها خاطره انگیز است، درباره عمده ترین مضامین فیلم های سینمای کودک و نوجوان به جام جم آنلاین گفت: فکر می کنم دقیقا نمی دانیم در حال حاضر بر کدامیک از گروه فیلم های «درباره کودک» و «برای کودک» متمرکز هستیم. فیلم های «درباره کودک» دامنه کار وسیع تری دارند و به آسیب شناسی و پژوهش بیشتری نیازمندند.
وی افزود: اگرچه به فیلم هایی «درباره کودک» نیاز داریم، اما آنچه بچه های امروز خیلی کم دارند، فیلم هایی است که با رویکرد «برای کودک» ساخته شده باشند. در حالی که اگر از این بخش حمایت بیشتری شود، رقابت بیشتر شده و کارها شکل و شمایل بهتری پیدا می کنند و کودکان نیز بیشتر سرگرم می شوند.
این بازیگر با بیان اینکه سال هاست دغدغه فعالیت در زمینه کودکان و نوجوانان را دارد، افزود: یکبار طرحی برای برنامه سازی کودک و نوجوان به تلویزیون ارائه دادم اما از من خواسته شد برای تهیه آن حامی جذب کنم. بعد از آن خواستند که یک برنامه کودک دارای اسپانسر را ببینم. اما وقتی دیدم تمام شخصیت های آن برنامه در حال پختن و خوردن ماکارونی و تبلیغ این محصول هستند، منصرف شدم.
گفتنی است سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان به دبیری علیرضا رضاداد ۸ الی ۱۴ شهریور ۹۷ در شهر اصفهان برگزار می شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز