روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 722
  • 779
  • 1,330,234
شاعری: به دنبال سهمیه جهانی گلبال بانوان هستیم

نایب رییس بانوان فدراسیون نابینایان و کم بینایان از اعزام تیم ملی گلبال بانوان به مسابقات آسیا – اقیانوسیه در تایلند خبر داد و گفت: بعد از چهار سال وقفه تیم ملی گلبال بانوان برای کسب سهمیه مسابقات جهانی اواخر مرداد ماه راهی تایلند خواهد شد.
سمیه شاعری در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت تیم‌ ‌ملی گلبال بانوان برای شرکت در رقابت‌های آسیا – اقیانوسیه که ۲۷ مرداد ماه در بانکوک تایلند برگزار خواهد شد، اظهار کرد: متاسفانه تیم‌ ‌ملی گلبال بانوان بعد از بازی‌های پاراآسیایی اینچئون به دلیل این که در تمام این مسابقات با تیم رژیم صهیونیستی روبرو می‌شد، از اعزام به مسابقات آسیایی و جهانی و حتی کسب سهمیه پارالمپیک ریو از اینچئون تا به الان بازمانده و در هیچ تورنمنتی حضور نداشته است. در حقیقت مسابقات آسیا- اقیانوسیه تایلند اولین اعزام رسمی تیم‌ ‌ملی گلبال بانوان است که برای کسب سهمیه مسابقات جهانی سوئد اواخر مرداد ماه عازم این رقابت‌ها خواهد شد.
وی گفت‌: در طی این چهار سال سعی کردیم تیم گلبال بانوان را با تمام محدودیت‌ها و مشکلاتی که داشت، برای رقابت‌های قهرمانی آسیا و اقیانوسیه تایلند آماده کنیم. این تیم از اواخر فروردین ماه اولین اردوی خود را با حضور ۱۳ ورزشکار آغاز کرد و شش مرحله اردوی آماده سازی برای حضور این تیم در رقابتهای قهرمانی تایلند پیش‌بینی کردیم که اردوی آخر ۲۲ مرداد ماه در فدراسیون جانبازان و معلولان آغاز و تا ۲۷ مرداد قبل از اعزام تیم به رقابت‌های آسیایی ادامه‌ خواهد داشت.
نایب رییس بانوان فدراسیون نابینایان و کم بینایان تصریح کرد: تیم‌ ‌ملی گلبال بانوان واقعا مظلوم واقع شده و به دلیل عدم سرمایه‌گذاری باشگاهها، نتوانستیم در طی ۴ سال اخیر مسابقات رسمی برای این تیم برگزار کنیم. در حقیقت ‌اسپانسرها نیز به خاطر عدم حمایت باشگاه‌ها حاضر به سرمایه‌گذاری برای تیم‌ ‌ملی گلبال بانوان نیستند. ما در شرایط بسیار سختی سعی کردیم با حضور در مسابقات قهرمانی کشوری نفرات برتر را برای شرکت در مسابقات آسیا – اقیانوسیه شناسایی کنیم.
وی از اعزام شش ورزشکار در بخش زنان و شش ورزشکار در بخش مردان به همراه دو مربی به مسابقات آسیا -‌ اقیانوسیه خبر داد و گفت‌: در این رقابت‌ها چون سهمیه جهانی سوئد برای تیم‌های اول تا سوم توزیع خواهد شد، سعی داریم بهترین نفرات خود را به این رقابت‌ها اعزام کنیم تا بعد از وقفه چهار ساله بتوانیم حضور خود را در مسابقات جهانی مسجل کنیم. البته برای کسب سهمیه جهانی شرایط بسیار سختی را داریم و من امیدوار هستم در بخش بانوان نیز این سهمیه به تیم‌ ‌ملی ایران اختصاص پیدا کند.
شاعری در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم بتوانیم در پایان شش مرحله اردویی که برای تیم‌ ‌ملی گلبال بانوان پیش‌بینی کرده ایم، نفرات خوبی را برای اعزام به مسابقات تایلند شناسایی کنیم تا بهترین نتیجه‌ ممکن را در تایلند کسب کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز