روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 65
  • 899
  • 1,048,482
« شاهزاده خوشحال » جمعه اکران می‌شود

فیلم سینمایی “شاهزاده خوشحال” به کارگردانی “رابرت ایورت” اکران بین المللی خود در سینما‌های امریکای شمالی از ۵ اکتبر سال ۲۰۱۸ آغاز خواهد کرد.
“کالین فرث” بازیگر برنده اسکار برای بازی در فیلم “سخنرانی پادشاه” این بار در فیلمی به نام “شاهزاده خوشحال” به ایفای نقش پرداخته است.
این فیلم در حال حاضر مراحل فیلمبرداری را به پایان رسانده و در مرحله پس از تولید به سر می‌برد. “شاهزاده خوشحال” توسط کمپانی “باواریا فیلم” تولید شده است.
علاوه بر کالین فرث بازیگرانی همچون روبرت اورت، میراندا ریچاردسون، امیلی واتسون، کالین مورگان، تام ویلکینسون و آنا چانسلور در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند. نکته جالب درباره این فیلم آن است که رابرت ایورت علاوه بر بازی در این فیلم، نگارش فیلمنامه و کارگردانی آن را هم بر عهده داشته است.
این فیلم براساس داستانی با همین نام نوشته اسکار وایلد ساخته شده و داستان پادشاهی انگلستان در دوران مشکلات داخلی را روایت می کند. داستانی که نگاهی انتقادی به پادشاهی دارد.
کالین فرث بازیگر این فیلم به تازگی در فیلمی به نام “بازگشت مری پاپینز” به همراه امیلی بلانت به ایفای نقش پرداخته و فوریه سال آینده با آن فیلم به سینما می‌آید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز