روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 241
  • 863
  • 1,353,577
شایعه سازان، خدا را در نظر بگیرند کیانی: تراکتورسازی ِ بزرگ نیاز به تبانی ندارد

کاپیتان تیم تراکتورسازی اعتقاد دارد افرادی درباره تبانی تیمش صحبت می کنند که خودشان اهل این مسائل هستند.
به گزارش ساقی آذربایجان به نقل از “ورزش‌سه”، تیم تراکتورسازی در هفته بیست ودوم لیگ برتر سیاه جامگان را از پیش رو برداشت تا بار دیگر به قهرمانی در لیگ برتر امیدوار شود. بازی سرخپوشان تبریزی با سیاه جامگان حاشیه هایی داشت که اکثر بازیکنان تیم تراکتورسازی نسبت به مسائل مطرح شده موضع گیری کردند.
مهدی کیانی کاپیتان تیم تراکتورسازی نیز یکی از بازیکنانی است که نسبت به مسائل مطرح شده، گلایه دارد. او صحبت هایی را بیان کرده که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:
می توانستیم گل های بیشتری بزنیم
بازی سختی با سیاه جامگان داشتیم. هردوتیم در این مسابقه برای برد بازی می کردند اما خوشبختانه ۳ امتیاز را گرفتیم. حتی می توانستیم گل های بیشتری هم بزنیم اما قسمت این بود در دقایق پایانی پیروز از زمین خارج شویم.
درباره شایعات متاسفم
تیم سیاه جامگان مقابل تراکتورسازی عملکرد فوق العاده ای داشت و اگر از ابتدای فصل اینطور کار می کرد، الان در نیمه بالایی جدول قرار داشت. همه بازیکنان این تیم از جمله رضا شربتی عالی بازی کردند و من متاسف هستم که شایعات عجیبی در این خصوص بیان می شود.
نیازی به تبانی نداریم
تیم ما به قدری بازیکنان و مربی بزرگ دارد که نیازی به تبانی نداشته باشد. کسی می گوید ما تبانی کرده ایم که خودش این کاره است. این تهمت ها درست نیست. شربتی خانواده دارد و کسی که شایعه درست می کند، باید خدا را در نظر بگیرد.
ادعایی درباره جریمه ام ندارم
من در بازی با ماشین سازی کاری نکردم که اخراج شوم و همیشه هم نظرم همین خواهد بود اما جریمه ای که کمیته انضباطی برایم در نظر گرفته را می پذیرم و ادعایی در این خصوص ندارم.
تا روز آخر برای قهرمانی می جنگیم
تا روز آخر برای قهرمانی میجنگیم. بازیکنان و کادرفنی تمام تلاش خود را می کنند تا در این ۸ هفته که برایمان فینال است،‌برنده باشیم. فکر می کنم شانس ما اصلا کم نیست و امیدمان به خداست.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز