روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 465
  • 746
  • 1,351,221
شبهات مردم درباره خمس

آیت الله ناصر مکارم شیرازی در همایش بین المللی خمس و تعالی فرهنگ جامعه در مدرسه علمیه امام کاظم(ع) با اشاره به اینکه هجمه‌های بسیاری از سوی دشمنان علیه خمس وجود دارد، اظهار کرد: برگزاری همایش‌ها و میزگردهای علمی جواب بسیاری از سؤالات مردم و شبهات دروغین دشمنان را خواهد داد. وی با اعلام اینکه همه احکام شرع تابع مصالح و مفاسد است، افزود: اینکه برخی از دوستان منکر تبعیت احکام از مصالح و مفاسد هستند، واقعا جای تعجب دارداستاد سطوح عالی حوزه علمیه با تأکید براینکه برقراری خمس دارای فلسفه است، گفت: اگر فلسفه و علت دریافت خمس تبیین شود بسیاری از مشکلات جامعه حل خواهد شد. یکی از مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه سؤالات و شبهات درباره خمس بسیار است، گفت: ریشه مخالفت‌ها با خمس از بین بردن اقتدار شیعه است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز