روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 634
  • 1,097
  • 1,389,799
شبکه برق رسانی مایان تکمیل می شود

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۶ تبریز، نادر خیردوست اذعان داشت: پروژه نیرورسانی و برق رسانی به شهرک مبل و خودرو مایان با ۳۰ میلیارد ریال اعتبار در محل شهرک مایان در حال اجرا بوده و تاکنون بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
وی افزود: این پروژه با هدف تامین روشنایی و نیرورسانی به مغازه ها و واحدهای خیابان اصلی و کارگاه های فعال در شهرک مایان اجرا می شود.
خیردوست تاکید کرد: پروژه نیرو رسانی و برق رسانی به شهرک مبل و خودرو مایان با احداث ۲ کیلومتر خط هوایی ۲۰ کیلوولت، ۳ کیلومتر کابل فشار قوی ۲۰ کیلووات زمینی، احداث ۵ دستگاه پست زمینی کمپکت و ۷ دستگاه ترانس هوایی اجرا شده است.
گفتنی است، شهرک مبل و خودرو به عنوان یکی از پروژه های مشارکتی شهرداری منطقه شش تبریز توسط بخش خصوصی در شهرک مایان احداث شده است.
شهرک الماس (شهرک مبل و خودرو در جوار اتوبان غرب تبریز) در زمینی به مساحت ۴۳ هکتار در منطقه ۶ تبریز با مشارکت شهرداری و شرکت طرح و ساخت الماس تبریز به منظور اسکان و انتقال نمایشگاههای مبلمان و خودرو احداث شده است.
منطقه صنفی صنعتی مایان شامل ۱۰۰ واحد صنفی صنعتی بوده که در فاز نخست با احداث و آماده سازی ۴۰ واحد صنفی و در فاز دوم با برنامه ریزی ساخت ۶۰ واحد جدید، زمینه را برای انتقال تدریجی و قطعی مشاغل مزاحم فراهم کرده و تا انتقال کامل مشاغل مذکور توسعه خواهد یافت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز