روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 437
  • 1,575
  • 1,392,873
شجاعی: شاید ۲ ملی‌پوش را به یونان ببرم

مسعود شجاعی می گوید خیلی در زدن پنالتی مطمئن بودم اما خب شاید چون خیلی مطمئن بودم که گل می‌ شود خراب شد.
مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی در بازی با ازبکستان درباره صعود به جام جهانی روسیه گفت: فکر می‌ کنم شاید یک سری اتفاقات بهتری در آینده بیفتد و ما بتوانیم بازی های دوستانه، اردوهای بیشتری داشته باشیم و امیدوارم امکاناتی در شأن و شخصیت تیم‌ملی‌ برای ایران در نظر گرفته شود چراکه ما ۵ سال است جز بهترین تیم های آسیا هستیم و اگر شما به تیم هایی مثل قطر یا امارات با توجه به رنکینگشان در آسیا نگاهی بیاندازید آن هم با امکاناتی که در اختیار تیم های ملی شان قرار می‌ دهند متوجه تفاوتشان با ایران خواهید شد. از همین روست که آنها در بازی هایشان با آرامش به میدان می‌ روند.
وی در ادامه افزود: داستان پیشنهاد تیم یونانی از ژانویه بوده و نیم فصل آنجا می‌ شد اما باشگاه اجازه پیوستنم را نداد چون شرایط تیمم هم خوب بود و باید بازی ها را می‌ بردیم تا در پلی آف می‌ ماندیم. تیمم راضی به جدایی ام نشدند. اما دلایل پیوستنم به پانیونیوس یکی حضور کریم انصاری‌فرد بود و دیگری مربی این تیم بود که متاسفانه مربی تیم رفت و کریم انصاری‌فرد هم نیم فصل از این تیم جدا شد، دوست داشتم بروم اما تیم خودم هم دوست داشتم و ماندم و خدا را شکر همه چیز هم عالی پیش رفت و یکی از بهترین سال های ورزشی ام را پشت سر گذاشتم. امیدوارم در سال جدید بهترین تصمیمم را بگیرم و یکی، دو پیشنهاد دارم که مدیربرنامه ام مشغول مذاکره با آنهاست. شاید یکی، دو بازیکن از تیم‌ملی‌ ایران به پانیونیوس ببرم که اگر از نظر نفری قوی شویم می‌ توانیم در یورولیگ نتایج خوبی بگیرم. شاید تصمیم بگیرم در پانیونیوس بمانم.
شجاعی همچنین درباره غافل گیر کردن کی روش در کنفرانس مطبوعاتی گفت: این رسم بود البته چند تا از بچه ها پیشنهاد این حرکت را دادند و از من پرسیدند انصاری‌فرد، دژاگه و حاج صفی که این کار را انجام بدهند. آقای کی‌روش خوشحال هستند و این هیجانات بچه ها بود که این حرکت را انجام دادیم.
بازیکن ایرانی تیم پانیونیوس نیز گفت: ما اکنون شخصیت و ثباتی طی این چند ساله پیدا کردیم که همه این ها به دلیل تلاش و کار زیاد بود و فکر نمی‌ کنم مهره در تیم‌ملی‌ تاثیرگذار باشد بلکه فقط تلاش تیمی مهم است. ما شاید در هر پست بازیکنان مختلفی داشته باشیم اما هر یک از آنها در هر بازی وظایف خودشان را انجام می‌ دهند.
وی همچنین درباره پنالتی از دست رفته افزود: امیدوارم در بازی بعدی بتوانم این اشتباه را جبران کنم. خیلی در زدن پنالتی مطمئن بودم اما خب شاید چون خیلی مطمئن بودم که گل می‌ شود خراب شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز