روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 79
  • 749
  • 1,336,564
شجاعی: شروع خوبی در سوپر لیگ یونان داشتیم

شجاعی: شروع خوبی در سوپر لیگ یونان داشتیم

ملی پوش ایرانی تیم پانیونیوس شروع این تیم در فصل جدید سوپر لیگ یونان را خوب توصیف کرد.
به گزارش ساقی آذربایجان به نقل از “ورزش سه” ، مسعود شجاعی در دقیقه ۵ بازی برابر اشکودا زانتی در چارچوب هفته دوم سوپر لیگ یونان گل بسیار زیبایی به ثمر رساند و راه پیروزی تیم پانیونیوس را هموار کرد.
سایت خبری باشگاه پانیونیوس با درج این مقدمه کوتاه به نقل از مسعود شجاعی نوشت: خیلی خوشحال هستم که در این بازی گلزنی کردم و پانیونیوس به دومین پیروزی خود در سوپر لیگ یونان دست یافت. این گل روی همکاری سایر بازیکنان تیم پانیونیوس به دست آمد و متعلق به آنها است.
شجاعی ادامه داد: شروع بسیار خوبی در فصل جدید سوپر لیگ یونان داشتیم و معتقد هستم هنوز هم در آغاز راه قرار داریم. باید سخت تلاش کنیم تا برنامه های مورد نظر سرمربی پانیونیوس اجرایی شود و در هر بازی عملکرد بهتری نسبت به بازی قبلی داشته باشیم.
شجاعی در بازی اخیر پانیونیوس برابر اشکودا زانتی حضور ۹۰ دقیقه‌ای در ترکیب این تیم داشت. گل شجاعی در میان هشت نامزد اصلی زیباترین گل هفته دوم سوپر لیگ یونان قرار گرفته و از شانس تصاحب عنوان بهترین بازیکن نیز برخوردار است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز