روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۴/۲۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 737
  • 882
  • 1,096,034
شرایطم در تیم ملی خوب است

به گزارش خبرنگاران امید ابراهیمی در حاشیه تمرین تیم ملی اظهار کرد: خدا را شکر می‌کنم که توانستم به عنوان بازیکن تیم ملی در جام جهانی حضور داشته باشم. امیدوارم در هر حالتی به تیم ملی کمک کنم. از زمانی که به اردوی تیم ملی آمدیم شرایطم خوب بود و در تمام تمرینات حضور داشته باشیم.
وی افزود: مهم نیست چه بازیکنی در ترکیب اصلی قرار می‌گیرد، مهم نمایش بهترین کیفیت توسط من یا سایر بازیکنان است تا بتوانیم به تیم ملی کمک کنیم.
ابراهیمی درباره نتیجه‌ای که قرار است ایران در مقابل اسپانیا و پرتغال کسب کند و شانس پیروزی مقابل این دو گفت: فینال اول ما دیدار با مراکش است و ابتدا باید در این دیدار پیروز شویم و سپس به بازی‌های بعدی فکر کنیم. قشنگی فوتبال نسبت به ورزش‌های دیگر، قابل پیش‌بینی نبودن آن است و تیمی که تلاش بیشتری کند و زحمت بیشتری بکشد و تمرکز لازم را داشته باشد، می‌تواند برنده باشد. ما هم اینجا هستیم تا با تمام توان برابر حریفان به میدان برویم و نماینده خوبی برای مردم ایران باشیم و بازی‌های خوبی انجام بدهیم.
هافبک تیم ملی ایران اضافه کرد: هیچ چیزی کار ما را راحت نمی‌کند. ما باید با تمام توان به میدان برویم. مردم و بازیکنان دوست دارند تیم ملی‌شان ضمن خوب بازی کردن، نتیجه مطلوب را هم کسب کند و ما هم در این راستا تلاش خود را خواهیم کرد. امیدوارم بازی‌ای را به نمایش بگذاریم که درخور شأن تیم ملی باشد.
او درباره انتظار از واکنش احتمالی مردم پس از ناکامی تیم ملی مقابل مراکش گفت: ما همیشه سعی کردیم بهترین نتیجه را بگیریم. هنوز هم بازی‌ها شروع نشده و ما نیازی به اما و اگر نداریم. تمام تمرکز ما روی مراکش است و تا روز آخر با ذهنیت باز و مثبت به میدان خواهیم رفت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز