روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 195
  • 659
  • 1,437,756
شروط نمایندگان اصفهان برای پس گرفتن استعفا

یک عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان با بیان اینکه ۱۹ نماینده این استان در جلسه فردای مجلس حضور پیدا نمی‌کنند، گفت: تا زمانی که تقاضای ما درباره موضوع آب استان اصفهان در بودجه حل نشود ما به استعفای‌مان ادامه می‌دهیم.
حسینعلی حاجی دلیگانی در پاسخ به این پرسش که با توجه به جلسه روز گذشته مجمع نمایندگان استان اصفهان با رئیس مجلس قرار است تا کی این استعفا ادامه پیدا کند؟ گفت: علی رغم برگزاری جلسه هنوز نتیجه‌ای حاصل نشده و چیزی عملیاتی نشده است.
وی درباره اینکه آیا مشخص است که تا کی نمایندگان اصفهان به استعفای خود ادامه می‌دهند، گفت: ما منتظریم تا در بودجه اصلاحات لازم برای آب استان اصفهان و همچنین دستور ایجاد ستاد احیا داده شود. اگر این اتفاق رخ دهد و هنوز فرصت برای پس گرفتن استعفا باشد آنگاه استعفا را پس می‌گیریم و در غیر اینصورت مسیر را ادامه می‌دهیم.
نماینده شاهین شهر با بیان اینکه نمایندگان مستعفی اصفهان فردا هم در جلسه مجلس حضور پیدا نمی‌کنند، گفت که برای پس گرفتن امضاء هیچ گونه فشار و دستوری از بالا به نمایندگان داده نشده است.
تقریبا از ۱۰ روز گذشته نمایندگان اصفهان به جز علی بختیار نماینده گلپایگان از نمایندگی استعفا دادند. دلیل استعفا اعتراض آن‌ها به ردیف‌های اختصاص داده شده در بودجه به آب استان اصفهان و به طور کلی وضعیت آب در این استان است.چند روز گذشته هم این نمایندگان جلسه‌ای با رئیس مجلس برگزار کردند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز