روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 665
  • 745
  • 1,382,089
شروع ثبت نام تسهیلات رونق تولید

رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی اعلام کرد: واحدهای تولیدی متقاضی تسهیلات رونق تولید می توانند با مراجعه به سامانه بهین یاب به نشانی behinyab.ir برای دریافت تسهیلات ثبت‌نام کنند.
حسین نجاتی گفت: تسهیلات رونق تولید در سال ۹۶ برای تامین مالی بنگاههای تولیدی کوچک و متوسط وهمچنین طرح های نیمه تمام با پیشرفت بالای ۶۰ درصد پرداخت می شود.
وی ادامه داد: واحدهای تولیدی که دارای پروانه بهره برداری بوده و اطلاعات واحد تولیدی خود را در طرح بروزرسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت ثبت کرده اند می توانند به منظور دریافت تسهیلات از طریق بخش سرمایه در گردش اقدام کنند.
حسین نجاتی اظهارکرد: تسهیلات سرمایه در گردش برای تامین مواد اولیه از تامین کنندگان داخلی بصورت ریالی و از طریق واردات بصورت ارزی پرداخت می شود.
وی خاطرنشان کرد: با اجرای این طرح در سال گذشته ۷۰۶ واحد تولیدی استان افزون بر پنج هزار میلیارد ریال تسهیلات دریافت کردند .
نجاتی گفت: همچنین علاوه بر تسهیلات یاد شده در سال ۹۵ از محل پرداخت مستقیم بانک ها و استمهال بدهی واحد های تولیدی در مجموع ۱۰ هزار و ۸۳۰ میلیارد ریال تسهیلات به ۱۵۸۴ واحد تولیدی استان آذربایجان شرقی پرداخت شد .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز