روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 410
  • 798
  • 1,333,909
شروع عملیات ساخت معدن آهک هیدراته

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی از فعالیت و شروع عملیات اجرایی ساخت معدن آهک هیدراته این شهرستان خبر داد.
بیت الله عبداللهی افزود: این معدن سه سال قبل و در جریان سفر ریاست جمهوری به آذربایجان شرقی کلنگ زنی شده بود اما بنا به دلایلی تاکنون فعالیتی نداشت که در نهایت با پیگیری های به عمل آمده عملیات اجرایی و بهره برداری از آن شروع شده است.
وی گفت: تا جایی که می‌ توانیم باید برای تسهیل امور سرمایه‌گذاران تلاش کنیم که طی ماه های اخیر با پیگیری ‌های انجام ‌شده در مورد معدن آهک هیدراته، می توان به اشتغال قابل توجهی از جوانان منطقه در این واحد معدنی امیدوار شد.
عبداللهی اضافه کرد: برای شروع فعالیت ساخت این معدن دو هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال اختصاص‌ یافته است.وی گفت: گواهی کشف ماده معدنی آهک هیدراته در سال ۹۵ به نام شرکت صنعتی ملیبدن مس آذربایجان با ذخیره قطعی ۲۷ میلیون تن و هزینه عملیات اکتشاف ۳۱ هزار و ۲۰۰ میلیون ریال صادر شده است.
وی همچنین از زیربار ترافیک رفتن ۳۵ کیلومتر از جاده اهر- تبریز تا پایان فصل کاری امسال خبر داد و افزود: برای اجرای این پروژه امسال ۴۲۰ میلیارد ریال هزینه شده است.همچنین برای ادامه فعالیت این پروژه اوراق قرضه اسلامی نیز اختصاص می ‌یابد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز