روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 629
  • 773
  • 1,386,862
شروع عملیات پوشش سقaف واحدهای سیل زده در روستای چنار عجب شیر

مدیر کل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی از شروع عملیات پوشش سقف واحدهای احداثی در روستای سیل زده چنار عجب شیر خبر داد.
حافظ باباپور در جلسه ستاد بازسازی سیل آذربایجان شرقی گفت: بعد از سیل اخیر استان روند احداث واحدهای سیل زده در روستاهای شهرستان تبریز، آذرشهر، عجب شیر و مراغه درحال پیشرفت است و روستای بیشتر آسیب دیده و هدف ما که روستای چنار است، تقریبا مرحله عملیات پوشش سقف واحدهای احداثی آن شروع شده وبا جدیت درحال انجام است.
باباپور اظهار کرد: از کل ۱۳ واحد تخریب شده که قراراست بصورت رایگان احداث و تحویل خسارت دیدگان سیل شود، تا کنون آجر چینی دیوارهای هشت واحد آن به اتمام رسیده و علاوه بر ۱۳ واحد تعهدی بنیاد، برای واحدهای جوار رودخانه که باید جابجا شود نیز تا کنون از قطعات تفکیکی نسبت به واگذاری به ۲۵ نفر اقدام شده و زمین آماده به ۱۱ نفر دیگر تحوبل شده و شروع پی کنی واجرای فنداسیون پنج واحد دیگر نیز انجام یافته است.
مدیر کل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی یادآور شد: درسیل اخیر استان در دیگر روستاهای شهرستان عجب شیر ازجمله روستای یایچی، خانیان ودیزج تاکنون نسبت به تشکیل پرونده واحدهای تخریبی انجام شده که در این سه روستا ۲۰ واحد آوار برداری و هشت واحد پی کنی وهمچنین اجرای فنداسیون چهار واحد انجام شده است.
باباپور در پایان گفت: برای احداث واحدهای سیل زده اخیر در آذربایجان شرقی از محل اعتبارات بازسازی حدود ۲۰۰ میلیون ریال وام با بهره پنج درصد و ۵۰ میلیون ریال وام بلاعوض وهمچنین ۱۵۰ کیسه سیمان پاکتی بصورت رایگان تحویل متقاضیان و روستائیان آسیب دیده می شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز