روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 79
  • 771
  • 1,433,715
شروع نوبت دهی اینترنتی برای خدمات معاینه فنی خودرو

در راستای سیاست های دولت الکترونیک، از این پس شهروندان می توانند نسبت به نوبت گیری اینترنتی برای بهره مندی از خدمات معاینه فنی در شهر تبریز استفاده نمایند.
به گزارش شهریار به نقل از سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز، اصغر آدی بیگ مدیرعامل این سازمان با اعلام خبر فوق، گفت: جهت صرفه جویی در زمان همشهریان محترم و جلوگیری از ازدحام خودروها مقابل مراکز معاینه فنی و صرفه جویی در میزان سوخت از این پس شهروندان می توانند از طریق نوبت گیری اینترنتی از خدمات معاینه فنی خودرو در شهر تبریز بهره مند شوند.
وی افزود: به همین منظور سایت نوبت دهی اینترنتی با آدرس inspection.tabriz.ir در اختیار شهروندان محترم تبریز بوده و از روز شنبه مورخه ۱۵ دی شروع به نوبت دهی آنلاین خواهد کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز