روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۱/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 437
  • 532
  • 998,377
شرکت آب و فاضلاب شهری یکی از نهادهای تاثیرگذار در مدیریت شهری است

عملیات کف سازی سرای کشمشچیلر در بازار تاریخی تبریز توسط شهرداری منطقه ده تبریز در حال اجرا است.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه ده تبریز، شهردار منطقه ده به همراه معاون فنی و عمرانی منطقه با حضور در بازار تاریخی تبریز از پروژه کف سازی سرای کشمشچیلر بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند اجرای این پروژه قرار گرفت. وظیفه شناس در این بازدید پیشرفت طرح را مناسب ارزیابی نموده و در راستای اجرای بهینه این پروژه اساسی دستورات مقتضی را صادر نمود.
وی اظهار امیدواری کرد روزهای آتی بتوانیم بصورت شبانه روزی این پروژه را با همت معاونت فنی وعمرانی منطقه هر چه سریعتر در خدمت همشهریان محترم قرار دهیم.
گفتنی است: در کف سازی سرای کشمشچیلر از سنگ اسپراخون استفاده شده که به دلیل بومی بودن این سنگ، مقاومت بالایی در برابر سرما و گرما داشته و همخوانی عالی با بافت تاریخی بازار دارد.
به گزارش روابط عمومی منطقه ۱۰ جلسه ای با حضور شهردار منطقه ده و مدیر اداره آب و فاضلاب منطقه دو تبریز، با هدف تعامل و همکاری بیشتراز سوی شهرداری و اداره آب و فاضلاب، در جهت توسعه شبکه و انشعاب آب شهری، تشکیل شد. بر اساس این گزارش وظیفه شناس شهردار منطقه، اظهار داشت: شرکت آب و فاضلاب شهری یکی از شرکت های تاثیرگذار در مدیریت شهری است و با مشارکت و همراهی شرکت آب و فاضلاب شهری موافق هستم و این مشارکت در گذشته وجود داشته و در آینده نیز وجود خواهد داشت.
وی افزود: اداره امورآب باید قبل از آسفالت خیابان و معابر، اقدام به نصب انشعابات کند و در موارد معدودی هم که بعد از آسفالت نیاز به مجوز انشعاب و حفاری است باید با رعایت اصول فنی و با استفاده از روش‌ها و ابزارهای نوین و در ابعاد استاندارد اقدام به حفاری نماید و شهرداری منطقه هم با صدور مجوز آماده هرگونه همکاری با اداره آب و فاضلاب در جهت خدمات رسانی به مردم است.
شهردار منطقه تصریح کرد: در نهایت همه ما امیدواریم با رعایت قوانین و مقررات فنی و اصولی حفاری شاهد شرایط نامناسب در سطح منطقه نباشیم و از اداره آب و فاضلاب خواهان تعامل بیشتر در انجام هرچه بهتره پروژه را داریم و انتظار میرود با زیرسازی مناسب شاهد فرورفتگی بعد از آسفالت حفاری ها نباشیم. در ادامه این جلسه جداری، مدیر آب و فاضلاب منطقه دو تبریز نیز ضمن تقدیر از همکاری‌ و مشارکت شهرداری منطقه ده با این اداره، گفت: خوشبختانه منطقه ده جزو مناطقی است که همکاری خیلی خوبی با سازمان آب دارند و ما کمترین مشکل و چالش را با این مجموعه داریم.
وی بر ادامه این همکاری‌ها به‌ منظور خدمت رسانی هرچه بهتر به شهروندان به عنوان یک وظیفه عمومی تاکید کرد.
جداری در پایان گفت: امیدواریم با سعی و تلاش مضاعف پرسنل و بکار گرفتن سرعت و جدیت در کار، شاهد رسیدن به هدف عالی مجموعه که توسعه شبکه آب و فاضلاب شهری و رفاه حال شهروندان است، باشیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز