روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 676
  • 849
  • 1,360,588
شرکت در مسابقات PSA هزینه زیادی دارد

ملی پوش تیم اسکواش بانوان ایران گفت: شرکت در مسابقات PSA تجربهٔ بزرگی برای بازیکنان اسکواش است که البته هزینه‌های بالایی را نیز به همراه دارد.
سارا احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با بیان اینکه شرکت در مسابقات PSA می‌تواند رنکینگ آن‌ها را در جهان ارتقاء دهد، اظهار کرد: با وجود این که شرکت در مسابقات PSA هزینه‌های بالایی دارد، اما شرکت در این سطح از مسابقات تجربهٔ بزرگی برای بازیکنان اسکواش به حساب می‌آید.
وی افزود: در صورتی که بتوانیم به صورت انفرادی اسپانسر داشته باشیم و در مسابقات جهانی شرکت مستمر داشته باشیم می‌توان در طی چند سال رتبه جهانی خود را دو رقمی کنیم و علاوه بر آن از نظر فنی و تکنیکی نیز سطح خود را با بازیکنان خارجی کاهش دهیم چرا که بازیکنان ایرانی توانمندی و پتانسیل آن را دارند.
وی در خصوص سطح لیگ برتر امسال و سرسخت‌ترین حریف تیم خود در این فصل از لیگ اسکواش، تصریح کرد: تیم‌های گرگان و تبریز از تیم‌های خوب این دوره هستند و حریف اصلی تیم ام.آل.ام تایتان اصفهان محسوب می‌شوند، البته وضعیت تیم تبریز به تازگی به هم ریخته و معلوم نیست بازیکنان ملی پوش این تیم ماندنی هستند و یا قرارداد خود را فسخ می‌کنند.
بازیکن تیم ام.ال.ام تایتان اصفهان اظهار کرد: امسال سطح لیگ برتر به مراتب بالاتر و سنگین تر از دوره‌های گذشته است و رقابت در این مسابقات بسیار نزدیک است. بیشتر بازیکنان لیگ، ملی پوش هستند و مابقی بازیکنان نیز تلاش می‌کنند به تیم ملی راه پیدا کنند.
وی خاطرنشان کرد: البته برگزاری اولین دوره جام حذفی در کنار لیگ برتر جذابیت و حساسیت مسابقات را بیشتر کرده ضمن اینکه بازیکنان فشار سنگین تری را احساس می‌کنند.
احمدی در پاسخ به این پرسش که اسپانسری برای تیم آن‌ها وجود دارد یا خیر؟، گفت: ام.ال.ام تایتان یکی از زیر شاخه‌های دمنوش نیوشا است که بخش بازار سازی و نظارت بر محصولات این برند را برعهده دارد و خوشبختانه با نگاه مثبت و خوبی که مدیران این شرکت به بانوان دارند با امسال وارد اسپانسرینگ تیم اصفهان شدند و تا کنون نیز به تمام تعهدات خود به خوبی عمل کردند و امیدواریم ما هم با نتایج خوبی که در پایان فصل می‌گیریم بتوانیم جواب اعتماد آن‌ها را بدهیم و آن‌ها را دلگرم کنیم تا در فصل بعدی نیز همچنان حامی تیم ما و ورزش بانوان در سطح بالاتری باشند چرا که ورزش بانوان به حضور چنین شرکت‌ها وافرادی نیاز دارد.
احمدی ادامه داد: در صورتی که حامی تیم ما برای مسابقات برون مرزی و PSA نیز ما را حمایت کند می توانیم امیدوارانه تر به تمرینات خود بپردازیم.
وی افزود: هیات استان خوشبختانه در زمینه میزبانی مسابقات کشوری و بین‌المللی رویکرد خوبی داشته و همچنین کمیته مسابقات استان توانسته مسابقات متنوع و خوبی در استان برگزار کند، مسابقاتی مانند جام فجر که امسال برگزار شد سطح خوبی داشت، امیدوارم اصفهان بیشتر میزبان مسابقات کشوری و بین‌المللی شود تا بازیکنان ما بتوانند در رشد و ارتقاء سطح کمی وفنی خود موفق شوند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز