روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
شست و شوی باکس های جمع آوری پسماندهای شهری همزمان با شروع فصل گرما

به گزارش امور ارتباطات سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز علیرضا اصغری مدیر عامل سازمان از راه اندازی سیستم پیشرفته توزیع پسماندهای شهری و همچنین مجهز شدن به دوربین های مدار بسته در منطقه دو شهرداری تبریز خبر داد.
اصغری با اشاره به اینکه این نوع سیستم مشابه با سیستم توزین ثانویه مدرن و پیشرفته در ایستگاه میانی پسماندهای شهری است ، افزود: توزین خودروهای حمل زباله به صورت همزمان و با بهره گیری از سیستم RFID به صورت یکپارچه ثبت ، ضبط و به صورت آنلاین آمار و اطلاعات قابل دسترس می باشد .
اصغری در ادامه با اشاره به شروع فصل تابستان و افزایش دما در روزهای اخیر گفت: به منظور جلوگیری از انتشار آلودگی ها و از بین بردن حشرات موذی تمامی باکس های جمع آوری پسماند های شهری به صورت مستقر و با بالابردن شاخص‌های HSE (ایمنی،بهداشت،محیط زیست) ضدعفونی و گندزدایی شده و به صورت مستمر شست و شو داده می‌‌شود .
اصغری در پایان گفت ضدعفونی و گندزدایی باکس های جمع آوری پسماندهای شهری با نظارت دقیق و شبانه‌روزی مدیران دستگاه نظارت سازمان مدیریت پسماند و به صورت متداوم و با همکاری معاونین خدمات شهری مناطق ده گانه و همچنین همزمان با تداوم طرح گسترده جانمایی باکس های جمع آوری پسماندهای شهری موجود در سطح شهر انجام می پذیرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز