روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 302
  • 1,001
  • 1,358,459
شعبه های دادگستری آذربایجان شرقی از کارشناسان رسمی استفاده کنند

رئیس مرکز کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی تاکید کرد: گاهی دیده می شود که در برخی از شعبه های مختلف دادگستری استان از کارشناسان رسمی استفاده نمی کنند که این کار نیازمند بررسی و نظارت ویژه است.
ایرج شهین باهر در همایش “آشنایی کارشناسان با تکالیف قانونی و رویه های قضایی” با اشاره به برخی از مشکلات اعضا مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان، گفت: حق الزحمه اعضا این مرکز به حساب کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان واریز می شود که به دلیل وجود برخی مسائل، بهتر است که حساب واریزی های مرکز و کانون از یکدیگر جدا شوند.
وی در مورد فعالیت های مرکز کارشناسان رسمی، بیان کرد: چاپ کتاب اسامی کارشناسان دادگستری استان، برپایی آزمون کارشناسان رسمی دادگستری در رشته های مختلف و راه اندازی سیستم کنترل ورود اعضا را از جمله فعالیت های این مرکز است.
شهردار تبریز ادامه داد: چاپ دوفصلنامه داخلی نیز به سال دوم خود رسیده است و البته نیازمند مشارکت هر چه بیشتر اعضا در ارسال مقالات و بیان نظرات کارشناسانه‌ی آن‌ها هستیم.
وی با اشاره به برگزاری دوره های متعدد آموزشی در امور مختلف ثبت، کشاورزی، حسابداری و…، یاد آور شد: تمامی این دوره ها به منظور ارتقا دانش و آگاهی اعضای مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان برگزار شده است و آمادگی برگزاری دوره های آموزشی در سطح استان و منطقه را داریم.
وی در خصوص راه اندازی کمیته رفاه، تشریح کرد: برگزاری تورهای مسافرتی خانوادگی و فردی، اختصاص مراکز اقامتی برای اعضا مرکز، اختصاص تایم استخر و برنامه ریزی برای تاسیس شرکت تعاونی مسکن برای ارائه مسکن و دفتر از جمله اقدامات کمیته رفاه به شمار می آید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز