روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۹/۲۰
روزنامه ساقی آذربایجان
شفافیت و دسترسی آزاد به اطلاعات، بهترین روش تعامل با دنیاست

دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: شفاف سازی و دسترسی آزاد ذینفعان به اطلاعات در مناطق آزاد، بهترین روش مدیریتی است و به تعامل سازنده با دنیا منجر می شود.
«اکبر ترکان» افزود: فعالیت دولت دوازدهم بر مبنای برنامه ششم توسعه برای دستیابی به نرخ رشد هشت درصدی هدفگذاری می شود که تحقق این امر با افزایش جذب سرمایه های جدید از ایرانیان خارج از کشور و سرمایه گذارانی از سایر کشورها ممکن است.
دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی یادآوری کرد: در ترکیب کابینه دولت دوازدهم در نقاطی که نقطه قوت ما نبود، تغییر خواهیم داشت زیرا برای پیاده سازی راهبردهای جدید به مدیران جدید نیازمندیم.
مشاور رییس جمهوری افزود: سابقه بکارگیری بانوان در عرصه وزارتی نیز مثبت ارزیابی شده است.
ایران دارای هفت منطقه آزاد تجاری – صنعتی شامل کیش، قشم، چابهار، ارس، انزلی، اروند و ماکو و نیز ۶۴ منطقه ویژه اقتصادی است.
دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد وظیفه نظارت بر امور مناطق مختلف به عنوان ساختار ستادی و پیگیری اجرای مصوبه های شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی را برعهده دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز