روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 63
  • 899
  • 1,048,480
شفاف سازی در شهرداری تبریز صورت گرفته است

رئیس شورای شهر تبریز گفت: شفاف سازی در شهرداری تبریز صورت گرفته است.
به گزارش شهریار، شکور اکبرنژاد در صحن علنی شورای شهر تبریز با اشاره به صحبت هایی که بین اعضای شورا در جلسه گذشته رد و بدل شد، اظهار کرد: در جلسه خصوصی که اعضا با هم داشتند در کمال لطف از یکدیگر عذرخواهی کردند که بنده نیز به نوبه خودم از حضار و اعضای شورا عذرخواهی می کنم.
وی در ادامه با بیان اینکه تصمیم گرفته شده تا در نحوه برگزاری جلسات تغییر ایجاد شود، افزود: از کارکنان شورا و شهرداری که نیازی به حضور آنها در جلسه نیست، درخواست می کنیم در جلسات حضور نداشته باشند و به امور کاری خود بپردازند.
رئیس شورای شهر تبریز با درخواست از شهردار تبریز برای گزارش وضعیت پروژه های عمرانی سال ۱۳۹۷ گفت: بر اساس ۱۱ بندی که در روز انتخاب شهردار به تصویب اعضا رسیده از شهردار می خواهیم در مبارزه با فساد و سالم سازی سیستم نهایت تلاش خود را انجام دهد.
وی همچنین ادامه داد: به کارگیری مدیران پاکدست و متخصص و همچنین سالم سازی و شفاف سازی امورات شهری از خواسته های شورای شهر است که خوشبختانه تاکنون صورت گرفته و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز