شفر برگ برنده آبی‌ها است

بازیکن پیشین استقلال می‌گوید نمایش زیبا استقلال در دیدار با تراکتورسازی ماحصل تفکرات وینفرد شفر است.
پیروز قربانی، بازیکن پیشین باشگاه استقلال درباره پیروزی ۳ بر صفر استقلال مقابل تراکتورسازی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: استقلال تیم خوبی دارد که روز به روز بهتر خواهد شد و بازی این تیم پیشرفت خواهد کرد.
او ادامه داد: استقلال مربی دارد که بهترین بازی را از بازیکنان خود می‌گیرد. شفر مربی بزرگی است که مربی‌های ایرانی می‌توانند درس‌های بسیاری از او بگیرند. از زمان سپردن هدایت استقلال به شفر، من تا حالا مصاحبه‌ای از او ندیدم که بخواهد بهانه‌تراشی بکند و بگوید من چون فلان بازیکن را نداشتم نتیجه نگرفتم.
مدافع پیشین استقلال اضافه کرد: وی به کار خود اطمینان دارد و همین باعث می‌شود در کارش راسخ باشد. شفر تفاوت زیادی با مربی‌های ایرانی دارد که پس از ناکامی دنبال توجیه هستند. سبک بازی استقلال مقابل تراکتورسازی به خوبی نشان داد که مربی آبی‌ها چه تفکراتی دارد و تیمش چقدر باکیفیت بازی می‌کند. به نظر من برگ برنده استقلال در ایران، وینفرد شفر است.
او درباره احتمال قهرمانی استقلال در پایان لیگ هجدهم تصریح کرد: این استقلال شایستگی قهرمانی را دارد. در ابتدای پنجره نقل و انتقالات فکر نمی‌کردم استقلال جزو مدعی‌ها باشد اما به مرور و جذب بازیکنان مدنظر، شاگردان شفر پیشرفت کردند و اکنون بهترین فوتبال را در ایران ارائه می‌دهند. فوتبال واقعی بازی است که استقلال و پرسپولیس و به خصوص استقلال ارائه می‌دهند. سطح استقلال از دیگر تیم‌ها ایرانی که فقط با “ بزن زیرش” بازی می‌کنند فاصله گرفته است.
قربانی درباره رویارویی استقلال با السد در لیگ قهرمانان گفت: لیگ قهرمانان با لیگ برتر متفاوت است. استقلال پتانسیل حذف کردن السد را دارد اما در این مسابقات سطح بازیکنان تاثیرگذار است. شفر مربی خوبی است و استقلال مشکلی از لحاظ کادرفنی ندارد اما این بازیکنان هستند که در چنین مسابقات باکیفیتی تعیین‌کننده هستند. امیدوارم در دیدار با السد، روز بد ژاوی و گابی باشد.
وی در پایان درباره عملکرد تراکتورسازی نیز گفت: ساختار این تیم کاملا تغییر کرده است و بازیکنان و مربیان بزرگی به این تیم اضافه شده‌اند. شجاعی و دژاگه بازیکنان سطح بالایی هستند اما تاثیر آن‌ها زمانی مثبت خواهد بود که روند کار تیمی را بهبود ببخشند. این تیم نیاز به زمان دارد تا پیشرفت کند و به یک مدعی تبدیل شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از