روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 464
  • 721
  • 1,335,386
شفیعی: آرزویم دعوت به تیم ملی فوتبال است

مدافع ایرانی تیم اف سی سئول کره جنوبی اعلام کرد چند روز دیگر با بهبودی مصدومیتش به تمرینات تیمش برمی گردد.
خالد شفیعی در گفت و گو با خبرنگاران درباره شرایطش در لیگ کره جنوبی، آینده خود، احتمال دعوت شدنش به تیم ملی فوتبال و برخی مسائل دیگر صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:
شرایط خوبی در کره جنوبی دارم. خوشبختانه در شهر سئول جا افتاده ام و اینجا زندگی ام روی روال افتاده است. خوشبختانه موفق شدم همسرم را هم به کره بیاورم و از لحاظ شخصی مشکلی در این کشور ندارم. امیدوارم از نظر فوتبالی هم شرایط برایم مهیا شود و بتوانم روزهای خوبی را سپری کنم.
با توجه به اینکه من نیم فصل لیگ کره جنوبی به اف سی سئول پیوستم و از طرفی از نظر بدنی خودم شرایط چندان مناسبی نداشتم، طبیعی بود که کمی زمان ببرد تا به سایر بازیکنان تیم کره ای از نظر بدنی برسم. تلاش زیادی انجام دادم و حتی یک بازی نسبتا خوب نیز کردم اما مصدومیتی که برایم پیش آمد، کمی کار را سخت کرد.
مصدومیت من از ناحیه همسترینگ است که دچار کشیدگی شدید شدم. به همین خاطر مدتی دور از تمرینات هستم. با این حال خوشبختانه روز به روز به شرایط خوب نزدیک می شوم و انشاءالله طی روزهای آینده به تمرینات گروهی اف سی سئول برمی گردم و می توانم برای تیمم به میدان بروم.
سطح لیگ کره جنوبی واقعا بالا است. بازیکنان خیلی خوبی در کی لیگ حضور دارند و رقابت سنگینی برای حضور در ترکیب وجود دارد. با این حال دست از تلاش برنمی دارم و نهایت سعی خودم را به کار می گیرم تا به ترکیب اصلی اف سی سئول راه پیدا کنم. امیدوارم بتوانیم همراه با اف سی سئول نتایج خوبی کسب کنیم.
بی تردید دوست دارم در تیم های اروپایی فوتبال بازی کنم. در وهله اول به عنوان یک بازیکن ایرانی نهایت تلاشم را خواهم کرد تا در لیگ کره جنوبی موفق و مهره موثری باشم. تمام هدفم در حال حاضر بازی کردن و درخشش در ترکیب اف سی سئول است و بعد از آن دیگر هرچه خدا بخواهد پیش می آید. امیدوارم در آینده شرایط بهتری برایم رقم بخورد.
بازی کردن در تیم ملی فوتبال آرزوی هر بازیکنی است و من نیز از این قاعده مستثنی نیستم. کارلوس کی روش مربی بزرگی است و بزرگی اش را در ایران به همه ثابت کرده است. او نشان داده به بازیکنانی که در خارج از کشور بازی می کنند اهمیت می دهد و امیدوار هستم به اردوی بعدی تیم ملی دعوت شوم. با این وجود اگر در لیست کی روش باشم با جان و دل برای موفقیت تیمم به میدان می روم و اگر هم دعوت نشوم برای تیم ملی کشورم آرزوی موفقیت می کنم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز