روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 1,251
  • 1,696
  • 1,392,112
شفیعی: به من گفتند اول قرارداد جدید بعد مطالبات!

خالد شفیعی در گفت و گو با خبرنگاران درباره خداحافظی‌اش از هواداران تراکتورسازی و بحث‌هایی که مسئولان باشگاه بعد از این اقدام مطرح کرده‌اند اظهار داشت: لازم است توضیحاتی را ارائه کنم؛ جلساتی که من با مدیران باشگاه تراکتورسازی داشتم،‌ بیشتر بر پایه مطالبات قبلی ام از تراکتورسازی بود و این بحث‌هایی که درباره مبلغ قرارداد سال آینده ام مطرح می‌شود کل داستان نیست. مدیران باشگاه به من می‌گویند تا قرارداد جدید امضا نکنی، خبری از مطالبات نیست و من زیر بار این موضوع نمی‌روم.
وی ادامه داد: برایم جالب است که هرکسی از راه می‌رسد مصاحبه می‌کند و حرف‌هایی را بر زبان می‌آورد. متاسفانه می‌خواهند مرا مقابل هواداران تراکتورسازی قرار دهند، در حالی که موضوع چیز دیگری است.
مدافع فصل پیش تراکتورسازی همچنین گفت: من حاضرم با مبلغی که باشگاه می‌گوید قراردادم را تمدید کنم اما اول باید مطالبات قبلی‌ام را بدهند. این رفتار که اول قرارداد ببند و بعد مطالبات را بگیر، یک نوع گروکشی است. دوستانی که در باشگاه مصاحبه می‌کنند، چرا حقیقت را نمی‌گویند؟ چرا نمی‌گوییدما به خالد شفیعی گفته ایم اول قرارداد ببند بعد مطالبات قبل را بگیر؟
شفیعی در پایان افزود: اینکه باشگاه می‌گوید من بیشتر از همه بازیکنان پول گرفتم را هم باید درباره‌اش توضیح بدهم. من فقط ۲۰ میلیون تومان بیشتر از سایر بازیکنان پول گرفتم که آن هم به خاطر مراسم عروسی ام بود. شاید ۲ درصد از سایرین بیشتر پول گرفته باشم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز