روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 108
  • بازدید دیروز: 511
  • کل بازدید ها: 467,446
شفیعی: به من گفتند اول قرارداد جدید بعد مطالبات!

خالد شفیعی در گفت و گو با خبرنگاران درباره خداحافظی‌اش از هواداران تراکتورسازی و بحث‌هایی که مسئولان باشگاه بعد از این اقدام مطرح کرده‌اند اظهار داشت: لازم است توضیحاتی را ارائه کنم؛ جلساتی که من با مدیران باشگاه تراکتورسازی داشتم،‌ بیشتر بر پایه مطالبات قبلی ام از تراکتورسازی بود و این بحث‌هایی که درباره مبلغ قرارداد سال آینده ام مطرح می‌شود کل داستان نیست. مدیران باشگاه به من می‌گویند تا قرارداد جدید امضا نکنی، خبری از مطالبات نیست و من زیر بار این موضوع نمی‌روم.
وی ادامه داد: برایم جالب است که هرکسی از راه می‌رسد مصاحبه می‌کند و حرف‌هایی را بر زبان می‌آورد. متاسفانه می‌خواهند مرا مقابل هواداران تراکتورسازی قرار دهند، در حالی که موضوع چیز دیگری است.
مدافع فصل پیش تراکتورسازی همچنین گفت: من حاضرم با مبلغی که باشگاه می‌گوید قراردادم را تمدید کنم اما اول باید مطالبات قبلی‌ام را بدهند. این رفتار که اول قرارداد ببند و بعد مطالبات را بگیر، یک نوع گروکشی است. دوستانی که در باشگاه مصاحبه می‌کنند، چرا حقیقت را نمی‌گویند؟ چرا نمی‌گوییدما به خالد شفیعی گفته ایم اول قرارداد ببند بعد مطالبات قبل را بگیر؟
شفیعی در پایان افزود: اینکه باشگاه می‌گوید من بیشتر از همه بازیکنان پول گرفتم را هم باید درباره‌اش توضیح بدهم. من فقط ۲۰ میلیون تومان بیشتر از سایر بازیکنان پول گرفتم که آن هم به خاطر مراسم عروسی ام بود. شاید ۲ درصد از سایرین بیشتر پول گرفته باشم.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز