روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 50
  • 700
  • 1,331,990
شلیک پسربچه ۲ ساله پای پسر نوجوان را گرفت

یک پسر بچه ۲ ساله ، به صورت تصادفی به یک پسر ۱۲ ساله شلیک کرد . یک نوجوان ۱۲ ساله به صورت تصادفی توسط یک پســر بچه ۲ ســاله در شــهر دانلسون ایالت تنسی مورد اصابت گلوله قرار گرفت. به گزارش دیلی میل، پســر بچه ۲ ساله تفنگی را که با آن شــلیک کرده بــود، در خودروی عمــهاش، پیدا کــرد و در حال بــازی با آن به پســر ۱۲ ســالهای که در ســمت دیگر خیابان راه میرفت، شــلیک کرد که گلوله از پای او وارد شــد و از سمت دیگر و از کشاله ران پسر بیرون آمد. بعد از گزارش این حادثه به پلیس توســط یکی از همسایگان که صدای شــلیک را شنیده بود، نیروهای پلیس تنســی و ماشــین اورژانس ســر صحنه حاضر شــدند و مصدوم را به بیمارســتان منتقل کردند که متاسفانه پای وی قطع شد. گفتنی است، حمل اسلحه در ایالت تنسی ممنوع است ولی هنوز هیچ اتهامی علیه زنی که اسلحه را در خودروی خود نگه داشته بود، صادر نشده است. گفتنی است،بخش خدمات جوانان اداره پلیس تنسی در حال پیگیری این پرونده است

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز