روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 432
  • 814
  • 1,336,168
شلیک ۳ گلوله به سرهای بریده

کشف نیم تنه و پای یک زن درمیان زباله ها‎ پرونده را وارد مرحله تازه ای کرد.
تحقیقات جنایی درباره سرهای بریده کشف شده درخیابان شیخ بهایی تهران نشان داد، مرد جوان با شلیک یک تیر و زن جوان هم با شلیک دو تیر از پا درآمده‌اند. این درحالی است که نیم تنه و پای زنی هم دراطراف محل کشف سرها پیدا شده که به نظر می‌رسد متعلق به سر کشف شده یکی ازقربانیان است. پرونده این جنایت هولناک از ساعت ۸:۳۰ دقیقه چهارشنبه گذشته و به دنبال تماس یک رهگذربا مأموران کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد در دستور کارتیم جنایی به سرپرستی بازپرس منافی آذرازشعبه سوم دادسرای جنایی قرارگرفت.تیم جنایی درنخستین بررسی‌ها دریافتند سرهای بریده شده متعلق به زن و مردی جوان است که عامل یا عاملان جنایت قصد آتش زدن آنها را داشته‌اند اما در این امر موفق نشده بودند. تحقیقات برای رازگشایی ازاین دو جنایت هولناک و کشف پیکرهایشان ادامه داشت که متخصصین پزشکی قانونی اعلام کردند آثارشلیک یک تیردر سر مرد جوان ودو تیرنیز در سر زن جوان مشاهده شده است.تجسس‌های گسترده دراین باره ادامه داشت تا اینکه صبح پنجشنبه ۱۲ مرداد بازپرس جنایی ازکشف نیم تنه زنی در محل بازیافت زباله‌های تهران خبردارشد که بادستور وی نیم تنه پیدا شده در اختیار پزشکی قانونی قرار گرفت تا مشخص شود آیا متعلق به سر بریده زن جوان است یا نه.از سوی دیگر عصر پنجشنبه نیز یک پای زنانه دریکی از سطل‌های زباله پایتخت کشف شد که به پزشکی قانونی انتقال یافت،اما هنوزبه طورقطعی مشخص نیست این پا و تنه متعلق به زنی باشد که سربریده‌اش درخیابان شیخ بهایی پیدا شده است.درحال حاضر تحقیقات ویژه برای رازگشایی از جنایت‌های هولناک و شناسایی قربانیان و عامل یا عاملان ماجرا همچنان ادامه دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز