روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 343
  • 1,001
  • 1,356,682
شمارش معکوس برای اعـــدام قاتل خواهر

حکم قصاص دایی معتاد که درجریان توهم ناشی از مصرف شیشه خواهرش را به قتل رسانده، از سوی قضات دیوان عالی کشور تائید شد. دو خواهر زاده وی همچنان خواستار قصاص دایی خود هستند.
ساعت ۵ بامداد ۱۴ آذر ۹۳ ماموران کلانتری ۱۰۸ نواب هنگام گشتزنی در خیابان، مردی را مشاهده کردند که لباس‌های خون‌آلود به تن داشت و در خیابان بی‌هدف پرسه می‌زد.
مرد ۴۵ ساله بازداشت و برای روشن شدن ماجرا به کلانتری منتقل شد.
او در جریان تحقیقات پلیسی اعلام کرد خواهرش را به قتل رسانده اما چون از شهرستان آمده نمی‌داند خانه‌ای که جنایت را انجام داده، کجاست.
پنج ساعت بعد از دستگیری مرد میانسال، ماموران کلانتری نواب از طریق ماموران کلانتری ۱۱۸ ستارخان با خبر شدند دختر جوانی در تماس با کلانتری خبر داده مادرش در خانه‌شان در یکی از کوچه‌های محله ستارخان با ضربه‌های چاقو به قتل رسیده است. همین سرنخ کافی بود تا مطمئن شوند مرد بازداشت شده قاتل همان زن است.
با افشای راز جنایت، متهم به افسر تحقیق گفت: معتادم و دو هفته پیش از خانه‌ام درشمال کشور به تهران آمده و سرگردان بودم تا این‌که پولم تمام شد. با خواهرم تماس گرفتم. او سراغم آمد و مراروز پنجشنبه به خانه‌اش برد. دخترانش به مهمانی رفته و من وخواهرم با هم تنها بودیم. چون شیشه مصرف کرده بودم، دچارتوهم شده و گمان کردم قصد کشتن مرا دارد که من پیش‌دستی کرده و او را با ضربه‌های چاقو مجروح و بعدخفه‌اش کردم.
متهم بعد از بازسازی صحنه قتل روانه زندان شد. مدتی بعد پرونده او به اتهام مباشرت در قتل عمدی به شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال و متهم پای میز محاکمه نشست. این در حالی بود که مادر مقتول که از قبل قاتل را بخشیده بود در دادگاه حضور نداشت اما دو دختر مقتول در جایگاه ایستادند و خواستار قصاص دایی‌شان شدند.
متهم به زندان رجایی شهر کرج بازگشت و از سوی قضات دادگاه کیفری استان تهران به قصاص محکوم شد.
چند روز پیش رای ازسوی قضات شعبه‌۱۴ دیوان عالی کشور تائید و برای اجرا به واحد اجرای احکام دادسرای جنایی تهران ارسال و شمارش معکوس برای اجرای حکم قصاص او آغاز شد.
دودختر مقتول همچنان خواستار قصاص دایی خود هستند و این در حالی است که آنها باید پول تفاضل دیه و سهم مادربزرگ خود را بپردازند تا حکم قصاص مرد جنایتکار اجرا شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز