روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
شماره ۶۳ هفته نامه تبریز منتشر شد

شماره ۶۳ هفته نامه تبریز به همراه ضمیمه چهارصفحه ای انگلیسی منتشر شد.
به گزارش شهریار، هفته نامه داخلی شهرداری تبریز، در این شماره طبق روال شماره های گذشته به مسائل شهری و شهروندی و همچنین اخبار شهرداری تبریز پرداخته است.
قابلیت های تبریز ۲۰۱۸ سکوی توسعه تبریز، مصاحبه ای خواندنی با شهرام آبرومند، مصاحبه با هنرمندی تبریز که آرزویش اهدای فرش کعبه به رهبر انقلاب است از جمله مطالب پرداخت شده در این شماره است.
همچنین ضمیمه انگلیسی چهارصفحه ای این شماره با رویکرد آغاز تابستان و همچنین سفرهای تابستانی گردشگران به شهر تبریز با افق ۲۰۱۸ ازجمله دیگر مطالب این شماره نشریه است.
مدیر مسئول میراعتماد عمادی، جانشین مدیر مسئول نقی فرشباف تقی نژاد، سردبیر حامد خسروشاهی، مدیر اجرایی صمد احمدی وند ، هیئت تحریریه و عکس عباس بنی حسینیان، محمد دلیرباقرنیا، فرشید باغشمال، سیامک آرش آزاد، مینا رزمی ، علی عباسی، ندا فرشباف و یعقوب قلندری‌نژاد تیم مدیریتی و اجرایی این نشریه هستند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز