روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 1,001
  • 849
  • 1,360,913
شمسایی: قهرمانی در لیگ برای ما تمام شده

سرمربی تیم فوتسال تاسیسات دریایی گفت: از نظر من قهرمانی در لیگ برای ما تمام شده و خودم مقصر تمام اتفاقات هستم.
وحید شمسایی گفت: سال ۹۵ سال خوبی نبود و همه کارهایی که باید انجام می‌دادیم انجام دادیم و این هم جزئی از زندگی است و به تجربه ما اضافه می‌شود.
بعد از سه سال قهرمانی پشت سر هم و یک قهرمانی در آسیا فکر می‌کردم که خیلی راحت تر می شود کار کرد ولی این تجربه ای شد برای آینده خودم و خودم مقصر تمام اتفاقات هستم و تا آخرش هم هستم و جواب می‌دهم. متاسفانه در بازی اخیر اشتباهات فردی زیادی داشتیم که منجر به شکست ما شد . از نظر من قهرمانی برای تیم ما تمام شده است ولی می جنگیم که یک رتبه خوبی در جدول کسب کنیم.
وی در خصوص رضایتش از بازیکنان تیم تاسیسات افزود: بعضی از بازیکنانم در لیگ امسال در حد و اندازه خودشان نبودند٬ اسم هم نمی آورم ولی این هم یک تجربه است چون فکر میکردم خیلی ها جای خیلی چیزها را پُر می‌کنند اما متاسفانه در حد و اندازه خودشان هم ظاهر نشدند ولی زحمتشان را کشیدند و من هم دست تک تک آنها را می‌بوسم.
شمسایی در خصوص مشکل سنگ سفیدی هم عنوان کرد: سنگ سفیدی شاگرد اول من است و من هم خیلی دوستش دارم او از روز اول باشگاهی‌اش پیش من بود و همیشه یکی از تاثیر گذارترین بازیکنان من بود متاسفانه در این چند سال اخیراز لحاظ فنی شرایط خوبی نداشت و برای آینده او نگران بودم. در این چند سالی که در لیگ حضور داشت عناوین بسیاری کسب کرد ولی من احساس کردم آینده او در خطر است و صلاح دیدم که این ۴ بازی او استراحت کند و برای تیم دعا کند امیدوارم تلنگری برای او باشد من هم هر کاری از دستم بر بیاید برایش انجام می‌دهم٬ رفاقتمان سر جایش است و کار هم سر جایش است. کنار گذاشتن سنگ سفیدی فقط به خاطر بحث فنی بوده و احساس کردم این باعث می‌شود آینده‌اش تضمین شود. خیلی به او فرصت دادیم ولی دیدیم او همان محمد رضای سابق نیست و امیدوارم او به خودش بیاید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز