شمیم عطر «جنتی» در تبریز

در این سالها میدان شهدا همیشه میزبان شهدای جبهه مقاومت اسلامی بوده است اما حضور پرشور مردم تبریز در تشییع کشته ی حمله ی ددمنشانه رژیم سفاک صهیونسیتی پیام آشکار حمایت همه جانبه مردم برای نابودی غده سرطانی منطقه و جدال اصلی جبهه ی حق با دشمن درجه یک مسلمانان و انقلاب یعنی رژیم اسرائیل را نشان داد.
میدان شهدای تبریز بار دیگر بوی بهشت به خود گرفت. مردم قدر شناس تبریز جمع شده بودند تا پیکر جوانی از اهالی جنت را بدرقه کنند. در این سالها میدان شهدا همیشه میزبان شهدای جبهه مقاومت اسلامی بوده است اما حضور پرشور مردم تبریز در تشییع کشته ی حمله ددمنشانه رژیم سفاک صهیونسیتی پیام آشکار حمایت همه جانبه مردم برای نابودی غده سرطانی منطقه و جدال اصلی جبهه ی حق با دشمن اولمان یعنی رژیم اسرائیل را نشان داد.
آسمان تبریز هم حال غریبی به خود گرفته بود و گویی او هم داغدار است. داغی که از رفتن جوانی جنت مکان به خود گرفته بود .
مراسم تشییع پیکر شهید مدافع حرم اکبر زوار جنتی در میدان شهدای تبریز و با حضور نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز و فرمانده سپاه عاشورا و دیگر مسئولان شهری و استانی برگزار شد.
شهید جبهه مقاومت اسلامی اکبر زوار از رزمندگان دلیر هوافضای سپاه بود که روز یک شنبه در بمباران جنگنده‌های اسرائیلی در پایگاهی واقع در استان حمص به درجه‌ عظیم شهادت نائل آمد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از