روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 183
  • 749
  • 1,336,668
شناسایی و بازداشت عامل اصلی انتشار اخبار کذب در خصوص شهردار و شهرداری تبریز

بدنبال انتشار اخبار مربوط به دستگیری یکی از مدیران شهری تبریز در یک مهمانی نامتعارف در فضای مجازی و حساسیت افکار عمومی و مسئولان استان در این خصوص ، و القای این مطلب که این مدیر شهری از مسئولان ارشد شهرداری تبریز میباشد ، از سوی اداره حقوقی شهرداری تبریز شکواییه ای تنظیم و از طریق دستگاه قضایی استان پیگیری شد که با دستور مقام قضایی به پلیس فتا ، پس از چندین روز تلاش کارآگاهان و کارشناسان پلیس فضای مجازی ، ادمین اصلی شناسایی و عامل اولیه این اقدام غیراخلاقی بازداشت گردید.
طبق گزارش واصله ، پرونده تکمیل و جهت اتخاذ تصمیم لازم به دستگاه قضایی استان ارسال شده است.
شهردار تبریز در گفتگو با نصر نیوز ، حاشیه های ایجاد شده برای ایشان و مدیریت شهری تبریز را بدلیل عزم جدی مدیریت جدید شهرداری تبریز در مبارزه با فساد نهادینه شده در شهرداری تبریز دانست . وی معتقد است : من برای تحول آمده ام و اگر قرار بود تحولی در سیستم شهرداری اتفاق نیفتد نیازی به قبول این مسئولیت سنگین نبود و دیگرانی که قبل از بنده بودند می ماندند و به کارشان ادامه میدادند.
شهردار تبریز اولویت اول خود را مبارزه با فساد اعلام کرده و اضافه میکند: از اول هم پیش بینی میکردم که برای رسیدن به این هدف باید هزینه های سنگینی بدهم و خود را برای دادن هرگونه هزینه آماده کرده ام و بهمین خاطر مدیرانی که انتخاب کرده ام همه از افراد کاربلد و پاکدست شهرداری تبریز هستند که به کمک هم میخواهیم جلوی باندهای فساد را که به هم مرتبط هستند بگیریم و سیستم شهرداری را اصلاح کنیم و دیوار بی اعتمادی مردم به شهرداری را روز به روز کوتاه تر کنیم آنچنان که امام جمعه محترم تبریز در اوایل شروع به کار بنده از من خواستند که اعتماد از دست رفته مردم به شهرداری را بازگردانم لذا از هیچگونه حاشیه سازی برای خود و مدیرانم در شهرداری تبریز هراسی ندارم و با قدرت هر چه تمام به مقابله با فساد ادامه خواهیم داد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز