روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۲۰
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 1,851
  • بازدید دیروز: 944
  • کل بازدید ها: 486,680
شناسایی جسد دختری در کانال آب

رسیدگی به پرونده قتل دختر جوانی که جسدش اوایل شهریور در کانال آب حوالی پل سیدخندان پیدا شده بود، با شناسایی خانواده‌اش وارد مرحله تازه‌ای شد.
جسد ناشناس پتوپیچ ساعت ۹:۴۰ دقیقه نهم شهریور، توسط کارگران شهرداری پیدا شده بود. بدین‌ترتیب بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم تحقیق در محل مورد نظر حضور یافتند. پس از بررسی‌های مقدماتی، جسد با دستور بازپرس منافی آذر برای شناسایی و تعیین علت و زمان مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت. ازسوی دیگر به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی، تحقیقات کارآگاهان برای شناسایی هویت زن جوان و دستگیری عامل جنایت آغاز شد.
سرانجام روز شنبه زن میانسالی به پلیس آگاهی تهران رفت و از ناپدید شدن دخترش خبر داد. این زن به مأموران گفت: «من در شهرستان زندگی می‌کنم و دخترم «میترا»، برای کار به تهران آمده و در یک خوابگاه زندگی می‌کند. در این مدت ما با هم مدام در ارتباط بودیم اما از چند روز قبل تماس‌های دخترم به‌طور ناگهانی قطع شد و چون خبری از او نداشتیم به تهران آمدیم. اما هیچ‌کس از او خبری ندارد.»
با اعلام این گزارش، در حالی احتمال می‌رفت جسد کشف شده متعلق به دختر جوان شهرستانی باشد، این زن برای شناسایی جسد مورد نظر به پزشکی قانونی رفت ودخترش را شناسایی کرد. پس از تعیین هویت دخترجوان، تحقیقات تخصصی برای شناسایی عامل جنایت وارد مرحله تازه‌ای شد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز