روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۲۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 754
  • بازدید دیروز: 1,890
  • کل بازدید ها: 487,473
شناسایی دزد بیماران در دوربین بیمارستان

مرد معتاد به «شیشه» که برای تأمین هزینه مواد، خود را به‌عنوان همراه بیماران جا می‌زد و با ورود به بخش بیماران بستری؛ از آنها سرقت می‌کرد با هوشیاری مأموران حراست بیمارستان به دام افتاد.
مدتی بود که مأموران حراست بیمارستانی در تهران در جریان سرقت اموال تعدادی از بیماران و همراهان آنها قرار گرفته بودند تا اینکه مأموران با بررسی دوربین‌های مداربسته بیمارستان تصویری از سارق احتمالی به‌دست آوردند.
بررسی‌ها برای شناسایی سارق ناشناس ادامه داشت تا اینکه ساعت ۵:۳۰ صبح ۲۱ شهریور، مأموران حراست بیمارستانی در تهران به رفت و آمدهای مرد میانسالی ظنین شدند. او که شباهت زیادی با تصویر دوربین‌های مداربسته بیمارستان داشت دستگیر شد و در بازرسی بدنی‌اش دو گوشی تلفن همراه به‌دست آمد و سرانجام مأموران پی بردند همین مرد سارق اموال بیماران وهمراهانشان است.با تشکیل پرونده، بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه ۱۸ تهران دستور تحقیق در این خصوص را به پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ صادر کرد و کارآگاهان موفق به شناسایی تعداد دیگری از بیماران شدند که همگی در زمان مراجعه به بیمارستان کیف حاوی پول نقد و گوشی تلفن همراه‌شان به سرقت رفته بود.او وقتی خود را در برابر مدارک پلیسی دید به ناچار لب به اعتراف گشود و گفت: «با در دست داشتن چند سرم نمکی یا عکس رادیولوژی به داخل بیمارستان‌ها می‌رفتم. عوامل انتظامات بیمارستان نیز با مشاهده آنچه که همراه داشتم تصور می‌کردند همراه بیماران هستم و دیگر مانع از تردد من در قسمت بستری بیماران نمی‌شدند. من هم از همین موضوع استفاده می‌کردم و در ساعت‌های اولیه روز که معمولاً بیماران و همراهانشان در حال استراحت بودند گوشی‌های تلفن همراه آنها را که در کنار تخت بیماران قرار داشت، سرقت می‌کردم. من اعتیاد شدیدی به موادمخدر دارم و گوشی‌های تلفن همراه مسروقه را به فروشندگان مواد می‌دادم و مواد مصرفی خود را تهیه می‌کردم .»سرهنگ کارآگاه احمد نجفی، رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: «در ادامه رسیدگی به پرونده و با توجه به اعتراف متهم به انجام سرقت‌های مشابه و به‌منظور شناسایی سایر شاکی‌ها و مالباختگان، دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم از سوی بازپرس صادر شده است.» به همین خاطر از تمامی شاکی‌ها و مالباختگانی که موفق به شناسایی متهم شده‌اند دعوت می‌شود برای پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان آزادی – خیابان زنجان شمالی مراجعه کنند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز