روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۸/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 278
  • بازدید دیروز: 1,407
  • کل بازدید ها: 843,897
شناسایی دزد بیماران در دوربین بیمارستان

مرد معتاد به «شیشه» که برای تأمین هزینه مواد، خود را به‌عنوان همراه بیماران جا می‌زد و با ورود به بخش بیماران بستری؛ از آنها سرقت می‌کرد با هوشیاری مأموران حراست بیمارستان به دام افتاد.
مدتی بود که مأموران حراست بیمارستانی در تهران در جریان سرقت اموال تعدادی از بیماران و همراهان آنها قرار گرفته بودند تا اینکه مأموران با بررسی دوربین‌های مداربسته بیمارستان تصویری از سارق احتمالی به‌دست آوردند.
بررسی‌ها برای شناسایی سارق ناشناس ادامه داشت تا اینکه ساعت ۵:۳۰ صبح ۲۱ شهریور، مأموران حراست بیمارستانی در تهران به رفت و آمدهای مرد میانسالی ظنین شدند. او که شباهت زیادی با تصویر دوربین‌های مداربسته بیمارستان داشت دستگیر شد و در بازرسی بدنی‌اش دو گوشی تلفن همراه به‌دست آمد و سرانجام مأموران پی بردند همین مرد سارق اموال بیماران وهمراهانشان است.با تشکیل پرونده، بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه ۱۸ تهران دستور تحقیق در این خصوص را به پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ صادر کرد و کارآگاهان موفق به شناسایی تعداد دیگری از بیماران شدند که همگی در زمان مراجعه به بیمارستان کیف حاوی پول نقد و گوشی تلفن همراه‌شان به سرقت رفته بود.او وقتی خود را در برابر مدارک پلیسی دید به ناچار لب به اعتراف گشود و گفت: «با در دست داشتن چند سرم نمکی یا عکس رادیولوژی به داخل بیمارستان‌ها می‌رفتم. عوامل انتظامات بیمارستان نیز با مشاهده آنچه که همراه داشتم تصور می‌کردند همراه بیماران هستم و دیگر مانع از تردد من در قسمت بستری بیماران نمی‌شدند. من هم از همین موضوع استفاده می‌کردم و در ساعت‌های اولیه روز که معمولاً بیماران و همراهانشان در حال استراحت بودند گوشی‌های تلفن همراه آنها را که در کنار تخت بیماران قرار داشت، سرقت می‌کردم. من اعتیاد شدیدی به موادمخدر دارم و گوشی‌های تلفن همراه مسروقه را به فروشندگان مواد می‌دادم و مواد مصرفی خود را تهیه می‌کردم .»سرهنگ کارآگاه احمد نجفی، رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: «در ادامه رسیدگی به پرونده و با توجه به اعتراف متهم به انجام سرقت‌های مشابه و به‌منظور شناسایی سایر شاکی‌ها و مالباختگان، دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم از سوی بازپرس صادر شده است.» به همین خاطر از تمامی شاکی‌ها و مالباختگانی که موفق به شناسایی متهم شده‌اند دعوت می‌شود برای پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان آزادی – خیابان زنجان شمالی مراجعه کنند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز