روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 698
  • 659
  • 1,438,259
شناسایی و ساماندهی نخاله های عمرانی و ساختمانی در شرق تبریز

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز از شناسایی و انتخاب محل ساماندهی نخاله های عمرانی و ساختمانی در شرق تبریز (سنگ شهر) خبر داد.
به گزارش شهریار، علیرضا اصغری در بازدید از این محل با اشاره به اینکه بیش از ۳ سال است که پیگیر نخاله گاه شرق تبریز بوده ایم، افزود: محل مورد نظر پتانسیل خوبی برای مدیریت بخش عظیمی از نخاله های عمرانی و ساختمانی دارد و با توجه به توسعه شهر از سمت شرق تبریز، در صورت تحویل محل می توان کمک بزرگی برای جلوگیری از آلودگی های محیط زیستی و خطرات و خسارات احتمالی ناشی از بروز سیلاب در اثر تخلیه غیر مجاز در مسیر ها کرد.
وی اظهار کرد: همچنان منتظر اقدامات سایر دستگاه های مکلف شده از سوی کارگروه مدیریت پسماند استان هستیم و امید است با پیگیری های فرماندار محترم شهرستان تبریز و سازمان مدیریت پسماند مرحله اخذ مجوز از سوی اداره کل راه و شهرسازی استان انجام و تحویل سازمان گردد.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند در پایان گفت: ستاد ساماندهی پسماندهای عمرانی و ساختمانی به صورت شبانه روزی در پاکسازی حواشی جاده ، اتوبان ها و مسیل ها از نخاله های ساختمانی که به صورت غیر مجاز تخلیه می شوند ، فعالیت می کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز